Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem marad el a kisagyban a 7...

Nem marad el a kisagyban a 7 honapos baba!?

Figyelt kérdés
Kislanyom 7 honapos. Eddig szepen aludt a kisagyban 1-2 x kelt szopizni estenkent. 1 honapja ez teljesen elromlott, rajott, hogy kenyelmesebb az agyunk es nem hajlando a kisagyban aludni :( hiaba berakom ha elaludt kb 10 perc mulva sir. Nem miattam alszik az agyban, van hogy napkozben nem fekszek mellette es szepen alszik. Most probakent kinyitottam a kanapet es oda tettem, itt is szepen nuygodtan alszik. (Folyamatosan itt vagyok, figyelem) De amint megprobalom berakni a kisagyba sir :(. Mit tudnek csinalni? Van valakinek valami tippje?

2021. ápr. 17. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt, viszont egy idő után már köztünk se aludt.. vagyis csak akkor ha én aludtam vele. Ha az Apja is és közre zártuk az már nem volt jó.

Az segített hogy a kiságyat lecseréltük matracra. Imádta az első perctől, a saját kis kuckója és azóta alszik normálisan.

2021. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En is gondolkoztam matracon, de felek hogy leesik rola, meg mi van ha felkel es nem veszem eszre :/ meg olyan pici csak 7 honapos.

Az utazo kisagy jutott meg eszeme

2021. ápr. 18. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

14 centis matracon alszik, pillanatok alatt megtanult róla lejönni. Emellett puha szőnyeg van alatta, körülötte így ha legurul sem üti meg magát.

A kivándorlás miatt nem aggódtunk, mert meghalljuk minden mukkanását.

2021. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Unokahúgom is matrcaon aludt. LEjött, és? Annyi, hogy minden olyan helyet, ahová nem mászhatott zártak, polcokat rögzítették és alulra maximum plüsst vagy ilyesmit tettek, hogyha azt magára "rántja", úgyis puha.
2021. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!