Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálja ezt a kétéves...

Miért csinálja ezt a kétéves lányom?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy kétéves koráig (februárban töltötte be) kapott tápszert, de csak elalváskor (akkor sem mindig), vagy ha éjjel felébredt, mert csak úgy tudott vissza aludni. Utána is kérte, de már csak langyos tejet kapott, és már kezdett úgy tűnni, hogy leszokik erről, mert voltak olyan éjszakák, amikor már nem ébredt fel. De tegnap éjjel kétszer is eljátszotta, hogy kérte, kimentem a konyhába, hogy megcsináljam, de mindvégig üvöltött, hogy "anya". Ilyent soha nem csinált előtte. És amikor bevittem neki a tejet, eldobta a cumisüveget. De újra kérte, persze ugyanúgy eldobta. Nem adtam már neki, de akkor is kérte, üvöltött, hogy "tápi". Nehezen aludt csak vissza a tej nélkül. Azt gondoltam, hogy csak rosszul aludt, de most este lefekvéskor is ezt csinálta. Nem értem, miért. Mitől lehet ez? Félek, hogy ha éjjel felébred is folytatódik. Sajnos kénytelen voltam megemelni a hangomat és (nem erősen) ráütöttem a kezére, mikor eldobta a cumisüveget harmadszorra is. Hogyan lehet erre jól reagálni?

2021. ápr. 28. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Estére sosem adtam neki tejet. Tápszert meg aztán mégannyiszor se.

Nálunk 1 éves korától ha kel, víz van. Iszik pár kortyot és alszik tovább. Van hogy 2x is kel.


De tegnap és most éjjel pl vagy 5x fenn volt, nem szokott ilyet csinálni. De akkor is csak vizet kapott, pedig teáért hisztizett.


Április elején töltötte a 2t.

2021. ápr. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg nem azzal van a baja ,hogy tejet adtál neki.Hanem ,hogy már amikor kimentél sírt. Mire visszaérsz szeretgesd meg ,nyugtasd meg. És úgy add oda neki.
2021. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
miért pontoztatok le ?Ez is egy opció.A fiam ha nagyon beidegeli magát sír ,hogy cumit kér.Mire oda adom fogja és eldobja. Majd sír tovább ,hogy anya cumim???
2021. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Az en babam nincs egy eves, szoval benne vagyok par csoportban es az utobbi 2-3 este mindenkinel

Brutal volt (a nappalok is). En nemtom milyen front van vagy mi tortenik de konkret orszagos ordoguzes van mindenhol. Sorban irjak az anyukak hogy az utolso hajszalaikat tepkedik ki 🤣 az en babam is egesz nap cicin akar lenni pedig mar csak 1 nap 3x szopizott kizarolag elalvashoz.


A vicc hogy ugyanez van az angliai baratnomnel es az o baratnoi is erre panaszkodnak.

2021. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nahát 14, én se tudtam, mi a franc van a fiammal. Érdekes :)
2021. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk a kislány ébredt üvöltve, de vissza se akart aludni....

Pedig ő a jobb alvó.

A fiamtól megszokott h kel enni 2x. De a lány nem szokott...

És tényleg napközben sem önmaga...

2021. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!