Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tanithatnam meg elaludni...

Hogy tanithatnam meg elaludni egyedül ?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kislányom. Már szeretném leszoktatni a ciciről. Kellemetlen már, hogy szív. Elég erősen csinálja már. Éjjel többször felébred és cici nélkül nem alszik vissza. És lefekveskor is csak cicivel hajlandó elaludni. Szeretném ha egyedül tudna elaludni. Tanácsokat szeretnék kapni ... Mit tegyek ha éjjel felébred és cicivel akar csak vissza aludni ? Máskülönben neki áll sírni elég keservesen , kimegy az álom a szeméből és akkor sír sír és sír...
2021. máj. 8. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Adsz neki egy pohár vizet, elmondod, hogy éjszaka van, alvásidő, megsimized és kimész. A 2 évesemnél és a nagyoknál is ezt csináltam/csinálom ennyi idősen, ha néha felkelnek.
2021. máj. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Apa nem tudja altatni? Esetleg nagyszülők?


Az be szokott jönni, hogy a ciciforrás eltűnik, és pár nap alatt megtanul a gyerek máshogy elaludni.

2021. máj. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amikor dolgoztam, későn értem haza akkor néhányszor elaludt cici nélkül de ez kb 2 napig ment . Utána egyre nehezebben bírta. De hiába is aludt el, éjjel többször felébredt . És méginkább ragaszkodott a cicihez mert egész nap nem voltam a közelében.
2021. máj. 8. 11:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!