Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babaöbölbe kinek melyik...

Babaöbölbe kinek melyik légzés figyelő vált be?

Figyelt kérdés
máj. 17. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Attol fugg, milyen obol. Ha fabol van es stabil az alja, akkor barmelyik lapos legzesfigyelo jo, csak minimum 50 centire kell lennie az obolnek toled, kulonben erzekeli a te mozgasodat is.


Ha szovet babaobol, akkor snuza a babara es ugyanugy ervenyes ez az 50 centi. De van, ahol 1 metert is irnak, legzesfigyelo tajekoztatojaban minden benne van es a neten is megtalalod a leirasokat, erdemes olvasgatni. Ugy kell hasznalni, ahogy le van irva, csak akkor garantalja a gyarto a megfelelo mukodest.

Ha az obol az agyhoz van tolva, akkor felesleges a legzesfigyelo. Esetleg meg az owlet zokni, azt lehet hasznalni.

máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Egy lapos Babysense volt benne, sosem érzékelte az én lélegzetvételemet, azonnal sípolt, ha magamhoz vettem a kislányomat és elfelejtettem előtte kikapcsolni, de gondolom ágyfüggő is. Fa ágykeretünk van, matraccal, az öböl széle az ágykerethez ért, a matrachoz nem.
máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem erzekelte?

Nyilvan ha mar megmozdulsz es kiveszed a babat, akkor sipol. De ha ott alszol mellette, sose tudod meg, hogy erzekeli-e vagy sem.

De mindegy amugy en mit irok, a lenyeg az, hogy a gyarto ajanlasa legyen betartva, ez a fontos.

máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Villan minden lélegzetvételre. Azt azért össze lehet kötni, hogy az enyém-e. :) Még a forgolódásoknál sem láttam pluszban villanni, max ha meglöktem véletlen az öblöt.

Az én logikám szerint, ha érzékelt volna engem és szimplán csak magam mellé veszem a babát, akkor nem kezdett volna sípolni, hiszen akkor érzékelné, hogy van "mozgás". Én biztonságosnak éreztem így, de sokat tesztelgettem és egyébként teljesen igazad van. :)

máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy alvó felnőtt kevesebb rezgést okoz, mint egy ébren levő, szoptató, babát éppen megnyugtató. Tehát ha olyankor nem zavarbe a szülő mozgása, akkor valószínűleg éjjel se fog.


Nekünk Snuza Hero volt, és ugyan igazi éles riasztása sosem volt, de már a kisebb légzési szünetre is sípol egyet és sárga lesz a led, olyan többször volt. Együttalváshoz használtuk, így előfordulhat hogy pont úgy fekszünk hogy nem jól érzékel, ha pont akkor lesz baj, akkor pech. De egy szobában alvásnál eleve ritkább a bölcsőhalál.


Annyi probléma van vele, hogy a babarádió nem aktiválódott tőle (több hamis riasztásunk is volt az első hetekben, sovány volt a fiam és nem lehetett jól rátenni). Tehát ha nem vagyunk a közelben, nem halljuk meg, mert a rádió nem vitte át a hangját, legalábbis a miénk.

máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!