Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónaposom nagyon rosszul...

11 hónaposom nagyon rosszul alszik. Megoldás lehet másik ágy?

Figyelt kérdés
Sokat forgolódik, de beleütközik a rácsba, ilyenkor felkel, felül, feláll. Odamegyek, lefektetem, s alszik tovább. Nem tudom eldönteni hogy engem akar e, vagy a mozgásfejlődés miatt, vagy tényleg nem tud úgy forogni ahogy akar. Felülni február végén megtanult, egyidőben a mászással. Felállni április közepén tanult meg, bárhol feláll ahol megtud kapaszkodni, vissza is tud ülni. De éjszaka nem, feláll, és kiabál, vagy felül a sarokban úgy kiabál. Valami megoldás? Vagy majd leszokik erről? Szinte semmit nem alszunk, nagyon kivagyok merülve.

2021. máj. 14. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Fogadjatok bejárónőt.
2021. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ennek mi köze az alváshoz?
2021. máj. 14. 09:57
 3/17 anonim ***** válasza:
6%

Az hogy ki vagy merulve.


O nem jatekbaba akit csak ugy leraksz es alszik. Hus ver ember...mit gondoltal mikor gyereket vallaltal?


Teljesen atlagos 11 honapost irtal le szulok millioi ebben elnek, ne nyavajogj kerlek. Ez ilyen es kesz.

2021. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Igen, nekünk jobb lett. Leesesgatlos 80x200asat kapott.

Esetleg ha magatok koze veszed?


Utolsoval ne foglalkozz, fogyatekos.

2021. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A dolgaimat ugyanúgy megtudom csinálni, nincs szükségem bejárónőre. Kivagyok merülve igen, de az alvást szeretném megoldani, nem idegent beengedni feleslegesen a házba.

Tisztában voltam vele, hogy lesznek rossz időszakok. Nem arra számítok, hogy lerakom és alszik szépen magától. Valami ötletet szeretnék kérni, hogy ne ugráljon fel fél óránként-óránként. Ha nem tudsz rendes választ adni, kérlek hagyd figyelmen kívül ezt a kérdést.

2021. máj. 14. 10:14
 6/17 A kérdező kommentje:

Ha mellettem fekszik, akkor játszani akar velem, próbáltam már, és folyamatosan mászik rám, játszik a párnámmal, piszkálja az apját :D

Köszönöm válaszod 4-es, nagyon gondolkodom én is olyan ágyon.

2021. máj. 14. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy rendes valasz volt. Es esetleg olvass egy kis babapszichologiat, mert latom, gozod nincs a gyereked ilyenkor mit erezhet. En nekem meg nincs kedvem itt regenyt irni. Konyvet vagy cikket barmely eletkepes ember talal a mai vilagban.
2021. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez átmeneti időszak, megtanul majd éjszaka is magától lefeküdni. Ha veszel egy leesésgátlós kiságyat, akkor éjjel amikor felébred átmegy hozzátok és ugyanott tartasz, mintha te vetted volna oda magatok közé.
2021. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 9-es :)


7-es, szerinted nem olvastam? Csak sajnos könyvből meg ilyen olyan tanulmanyokból, pszichologiaból nem lehet rendesen gyereket nevelni, tanítani, mert általánosítanak, és nem minden gyerek egyforma. Ezért vagyok kíváncsi olyanokra, akiknek hasonló volt a baba, és hogyan tudták megoldani.

2021. máj. 14. 12:44
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
9es jelentve vagy. Engem ne p...azz le legyszives, csak mert nem tetszik a valaszom.
2021. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!