Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit alszik az 1 hónapos...

Norikaaa20 kérdése:

Mennyit alszik az 1 hónapos baba napközben,illetve összesen az éjszakai alvással együtt? Az enyém nagyon keveset és nagyon aggódom.Minden nappali altatás nyüglődés sajnos. Éjszaka kb 12 órát, napközben viszont kb 2-3 órát összerázva .

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom ,hogy a baba ilyenkor eszik alszik..

2021. jún. 12. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan baba aki eszik alszik. Az én lányom napközben aludt kb 3 órát. Éjjel 1-2x kelt. Kb 1,5 hónapos volt amikor egyik nap evett aludt. Mondtam is, hogy végre tankönyvszerű a viselkedése. Másnaptól megint csak az eszik nézelődik nyűglődik volt. Szóval vannak babák akik nem olvasták a nagykönyvet.
2021. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy egy hónapos baba alvás igénye 14-16ora/nap kb.
2021. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 hónapos a babám, napok óta mi is küzdünk hogy nem akar aludni napközben és csak sír és agresszív lesz a viselkedése, gondolom a fáradtság miatt. Este 8-9 körül már alszik jobbik esetben és 3x kel enni, reggel pedig van hogy 9ig elhúzódik az utolsó alvása.

Minket el is küldött a gyerekorvos vérvételre, mert ő szerint nem normális ha egyik napról a másikra így megváltozik a viselkedése.

2021. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszokat.

Nem változott meg a viselkedése,igazából mindig is ilyen volt.Csak a születése utáni 4 napban aludt folyamatosan,aztán egyre éberebb lett.

Ő nem agresszív csak elalváskor veszem észre,mert sír nyüglődik és olyankor megszakad a szívem.

De hiába figyelem a jeleket napközben amikor ásít,fülét gyűri ..elkezdem altatni ..elalszik de fel is kel ..persze ha lerakom.

2021. jún. 13. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem aludt lerakva. Magamra kötöttem, úgy meg 2-3 órákat egyhuzamban.
2021. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuletes utan ki vannak utve a babak a szules miatti faradtsagtol. Nagy a szoras a babak kozt, az enyem is 12-13 orakat aludt, teljesen random idoben, kolikas volt, az ebrenletet vegig uvoltotte.
2021. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!