Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak?Meg említsem a...

Mit csináljak?Meg említsem a gyerekorvasnál?

Figyelt kérdés

Mostanában alig alszik,nappal max 3-4x alszik(1-3.5óra között),van hogy beszunyál 10 percre,van hogy éjjel alszik 4órát is,kap enni és kinlódunk a vissza alvással megint másfél órát.

Eszik rendesen,120ml kap egy evésre de evés után sem alszik el csak 1.5óra altatás után,azis sokszor mire le rakom szunyál 10 percet és felkel.Próbáltam ringatni,hagyni magától is de semmi nem válik be,a végére már annyira fáradt hogy nem csak nyűgös de sír is és sehogy nemjó.A hasa tuti nem fáj.Próbáltam még adni neki enni de nem kéri,gondoltam éhes marad.4 hetes kislány.

Adjatok valami tanácsot,első babánk(tápszeres).



2021. jún. 23. 00:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem fogom azért ordítani hagyni a gyereket mert lusta vagyok arra hogy ringassam.Nem?

Igaz hogy könnyebb letenni a kiságyba oszt ordítson.De kinek van szive otthagyni mikor látod hogy sír? Így is olyan tehetetlennek érzem magam és rosszul hogy nem tudom megnyugtatni.Számomra ez lehetetlen,még az mert olyan kis picike.

Szegény alig jött a világra,nem sír azért,mert kényes vagy mert épp kedve tartja.

Egyébként meg ha nem sír nincs hőcögtetve,de ő még sírással jelez ha nincs rendben valami.

2021. jún. 25. 15:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!