Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem tudom elaltatni,szerintetek?

Nem tudom elaltatni,szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2 hós babám. Este 9-reggel 6ig alvás van. Evés,peluscsere,játék. 7kor vissza alszik. 9-10korul felkel,eszik,peluscsere,játék és a gondok itt kezdődnek…12kor megpróbálom letenni aludni,cumi a szajaba kisagyaba berakom és várok.. de ilyenkor már sír,ordit,eljön a következő evésidő,eszik,peluscsere stb stb es egész estig nem alszik semmit,sír nyugos faradt,de akármit csinalok ringatom stb nem tud aludni es nem is akar. Vedono szerint sok ezaz idő amit folyamatosan fent tolt. De hiába ha nem tudom elaltatni. Babakocsi,hintazas,magam melle veszem sem semmi semmi nem határoz.. reggel este altatni sem kell magatol vissza alszik 5 perc alatt.. szerintetek?? Nem akar aludni? Nem hiányzik neki az alvás?! De olyan nyugos,játék sem érdekli már semmi semmi csak sír sír… hasfajosak is voltunk,arra már van cseppunk ami hasznos.. de ez a sírás nyugosseg már felek a delutanoktol… :( egy első babas anyuka
2021. aug. 11. 06:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%
Esetleg besötétítve próbáltad?
2021. aug. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Igen,félhomályban a világosban is…
2021. aug. 11. 06:44
 3/36 anonim ***** válasza:
58%
Akkor egyetlen ötletem maradt: próbáld meg az esti utolsó fél órát-órát pontosan leutánozni a nappali alvás előtt.
2021. aug. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Igazság szerint oda adom a cumit,szekrény világítás be,tv be,aztán ennyi.. igaz nappal nem megy a tv..se a szekrénysorban a világítás …
2021. aug. 11. 06:52
 5/36 anonim ***** válasza:
46%

Azt írtad mindent próbáltál de sehol nem látom, hogy azt írod ringatnád, márpedig a legtöbb babát kell ringatni.


Vedd a kezedbe és sétálj vele, énekelj neki, beszélj halkan hozzá.


Nagyon-nagy szüksége lenne az alvásra ennyi idősen 16 órát kellene aludnia. Én vettem jobb sötétítőt a szobája ablakára, és teljes sötétségben altattam. Nem zavarodott össze soha.

2021. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja é ne várd meg hogy ordításig fajuljon a dolog délben.
2021. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
25%
NE ringasd! Arra csak rászokik. Lehet, hogy szomjas, vagy kényelmetlenül fekszik.
2021. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy szokik rá 2 hónaposan....


Jézusom.

2021. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%

Igen kérdező, a 2 hónapos magatehetetlen babád akkora fifikás, ha elkezded ringatni, akkor 20 évesen is ringatni kell.


Buta tök válaszadó. Inkább ordítson meg ne aludjon a gyereke, nehogy véletlwn ringatni kelljen meg megeröletni magunkat? Mennyire kell ehhez lustának lenni?

2021. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ringatom persze,írtam is vagy csak akartam,de 20percre elalszik utána leteszem sír.
2021. aug. 11. 07:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!