Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babám 1 hónapos szopizás...

Babám 1 hónapos szopizás közben mintha egy pillanatra nem vett volna levegőt. Hozzáértem a profiljához és rögtön nem tetszését fejezte ki. Ez normális?

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 03:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Profilja helyett pofit akartam írni.
2021. nov. 8. 03:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem aludt el közben majdnem? Néha nagyon halkan szuszognak
2021. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félálomban volt.
2021. nov. 8. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehet az miatt is , nekem is néha olyan halkan szuszog Dominik hogy nem is hallani szinte ha mélyen alszik csak erre tudok gondolni.

Ne aggódj szerintem, de ha úgy érzed én a helyedben ha kiságyban alszik légzésfigyelőt vennék ha veled alszik akkor meg felébredt rá

Nekem velem alszik és mindig felkelek néha előbb az álmom miatt hogy fel fog kelni vagy ösztönösen

2021. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiságyban alszik, van légzésfigyelőnk is. 🙂 Nem merem magam mellett (köztünk) altatni, nehogy ráfeküdjünk éjjel.
2021. nov. 9. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!