Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális hogy még mindig...

Normális hogy még mindig ennyire nem alszik az 1 éves gyerek?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van, de már a teljes kétségbeesés és a kimerültség szól belőlem.

1 éves kisfiú a delikvens, 6 foggal, stabil járással, néhány szóval.

3,5 hónapos kora óta elromlott az alvása, én hülye meg reménykedtem, hogy majd 1 éves kora körül rendeződik valamennyire.

Hát nem, jelenleg ott tartunk, hogy képes akár 15 percenként is ébredni éjszaka. Nappal még 2x alszik 1-1,5 órát, (az össz alvása kb 10-11 óra) sajnos nem is tudom átállítani egyre mert reggel már 6 előtt ébren van a tizorainal meg már úgy veszem ki az etetoszekbol, hogy gyakorlatilag csukva van a szeme. Múlt szombat óta magától teljesen leszokott a cicizesrol, de éjszaka még kap 1x 220ml 2,8%os tejet mert éhes. Már mindent kipróbáltunk, de egyszerűen sehogy nem akar javulni a helyzet, mi meg minden nap úgy ébredünk mintha úthenger ment volna át rajtunk.

Normális ez még, vagy lépni kellene valamerre?

Akár egy-ket biztató sztorinak is örülnék.



2021. aug. 17. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen normális.

Nálunk is ez volt, most kezd rendeződni. Már 4-5 éjszakát is átalszik egy héten. Október végén lesz 3 éves.

Nemrég kezdett el mondatokban beszélni, azóta alszik jobban.

Ezzel nem lehet mit csinálni, tényleg mi is mindent kipróbáltunk. Vannak ilyen gyerekek.

Előbb-utóbb megoldódik magától.

2021. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy birtad ki ennyi ideig? Minden tiszteletem a tiéd!
2021. aug. 17. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Volt egy nehéz időszak, amikor 30 percenként fel volt és alig akart visszaaludni, de ezt leszámítva szerintem jól bírtam. Kevés alvással is elvagyok. Most már az a furcsa, hogy alhatok.😂
2021. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Etelerzekenyseget neztek nala? A tejfeherje es a gluten nagyon be tud kavarni.
2021. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sima tej nem igazán ajánlott 3 éves kor alatt..plane a 2,8as. Lehet tényleg bántja a hasát,azért ébred. Esetleg más? Estére ajánlott tejital, az megsem tömény tej.
2021. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4: Nem, nincsen semmi tünete érzékenységre. Így is lehet?


5: A tej bevezetése előtt is borzalmas ejszakaink voltak sajnos. És a vízzel hígított tej? Csak mert a tejital kész rablás 😖

2021. aug. 18. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Attól még full tejfehérje és higítva meg 0 tápanyag. Én inkább kifizetném a tejitalt, abban vitaminok is vannak.

2021. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!
2021. aug. 18. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!