Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baba fészek veszélyes vagy...

Baba fészek veszélyes vagy hasznos?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik és gondolkodom is rajta, de azt olvastam fulladás veszélyes

Mi a tapasztalat?

Csiptetős légzésfigyelő is van, amit fogunk használni.


2021. dec. 29. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én imádom. Amúgy pont azt olvastam, hogy az együtt alvás biztonságos alternatívája/kelléke. Nem fulladásveszélyesebb szerintem, mint saját kiságyban altatni. Vagy miért lenne az?
2021. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Már mindenre rásütik, hogy fulladásveszélyes. Közben azért a pár napos csecsemők sem teljesen idióták. Nekünk van, mi szeretjük. A kiságyában van, mert a kiságy túl tágas nem érzi jól magát benne. Amúgy meg velem alszik, mert babafészek ide, babaöböl oda szarik rá és éjszaka üvölt. De pl. amikor egy két hetes volt tök jó volt a babafészek. Kihoztuk a kanapéra, mi filmeztünk a baba meg ott szunyókált. Szóval szerintem hasznos :)
2021. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Azért az, mert a töltött szélbe, ha belefúrja az arcát, nem kap levegőt.

A rácsvédő is bizonyítottan fulladásveszélyes, holott jellemzően vékonyabb anyag. Egyes országokban pont ezért tiltják mindkettőt.

2021. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
A kisfiam szerette, nagyon sokat volt benne, és mivel nagyobb méretet vettem, így sokáig ki lehetett használni. Nem szokott benne aludni, pont azért, mert ő hason aludt és úgy szerintem is fulladás veszélyes lehet. Én legalábbis nem mertem benne altatni, amúgy is sokat mocorgott alvás közben. De például a lányom sokkal nyugodtabban aludt hanyatt, őt engedtem volna benne aludni, de neki nem volt babafészke, helyette a szoptatós párnámmal kerítettem körbe. Sokszor úgy aludt el.
2021. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Mi is nagyon szerettük, el is tettük emlékbe 🥰🥰

Amint elindult az aktív forgolódás, már nem volt kényelmes neki, de addig maximálisan kihasználtuk.

2021. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Mi imádjuk. Nekünk a babaöbölben az első napokban megszólalt a légzésfigyelő. Belenyomta a falába a fejét és nem vett/kapott levegőt... azóta benne van a fészek is és rendben van minden. Nalunk bevált, de lehet másnál meg ez fog gondot okozni. Minden gyerek más.
2021. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!