Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktattátok le a cicin...

Hogy szoktattátok le a cicin elalvásról?

Figyelt kérdés
Fiam 11 hónapos, csak cicin hajlandó elaludni, mással képtelen, akár órákig is üvölt. Mit csináltatok hogy erről leszokjon? Mennyi idősen sikerült?
2022. jan. 17. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Követem. Ugyanez csak 10hónapos..
2022. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt órákig üvöltés, ennyiben könnyebb dolgom volt. Kilenchónapos volt a kisfiam, amikor úgy döntöttem, "lejövünk" a mellen elalvásról, addigra borzalmasan aludt, kb kétóránként ébredt, letenni nem lehetett, szóval muszáj volt változtatni. Úgyhogy egyik este megmondtam neki, hogy ez az utolsó alkalom, hogy a mellemen alszik el, és hogy ettől még ugyanúgy szeretem, de ez nekem borzalmasan fárasztó, és az ő alvásán is könnyíteni fog. Másnaptól az esti szoptatás után, de még ébren fektettem le, odaültem az ágya mellé és meséltem. Az első héten mindig sírt, de egyre kevesebbet, és aztán csak hallgatta a mesét nyugodtan, én meg simogattam. :)
2022. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén követem, 2 éves múlt, lassan valahogy le kellene szoknia.
2022. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!