Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1 éves a babám.Teljesen...

1 éves a babám.Teljesen normális a napirendje ,4-5x van szilárd étkezés, es kap anya tejet , nasit.De miert nem alszik ejjel? ,2 óránként ébred fel , mellettem alszik és ha meg ébred cicit kap. meg 1x se aludta át az éjszakát.

Figyelt kérdés
Nem alszik éjjel , mi a baj ?

#Nem aludtam még át az éjszakát #Óránként ébred #Normális a napirendje #Baba nem alszik jól éjjel #Baba alvás éjjel
2022. jan. 24. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
A cici miatt
2022. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

1 evesen nem kell átaludni az éjszakát, es nagyon keves az , amelyik átalussza.

Ugyanigy nasi is rohadtul nem kene egy egy évesnek 🙄

2022. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
2 nálunk is van úgy mond nasi pl : narancs , körte, alma esetleg egy túró rudi.. Nálunk is kislányom 1 éves azóta aludja át az éjszakát hűvösebb van a szobába és alvás előtt van vacsi azután fürdés után cici ..és este 8tol reggel 6ig alszik
2022. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanez a helyzet nálunk is. Sok anyukától hallottam/olvastam, hogy amikor elhagyták a cicit akkor kezdte átaludni az éjszakát a baba.

Nekem 11hós, iszsz mellett napi 5x eszik (tízórai, uzsi fix a többinél csak pár falatot kap abból amit mi eszünk), egy éjszakát se aludt még át, mellettem alszik, ha felkel megkeresi a cicit, azon nyugtatja meg magát.

2022. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
2 èves, màr bő egy ève nem szopizik, megsem alussza àt az èjszakàt. Tehàt nem a cici miatt van feltètlenül.
2022. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Kisfiam a kiságyában alszik, legtöbbször reggelig, akkor nagyon nyugodtan alszik. Ha megébred magam mellé veszem, onnantól állandóan túr, fúr, mocorog. Szóval saját ágy, és ne legyen éjjel önkiszolgáló cici.
2022. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!