Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális hogy nappal csak a...

Normális hogy nappal csak a kezembe alszik normálisan?

Figyelt kérdés
Éjjelt végig alussza külön szobában a kislányom(persze ezért emgküzdöttünk) viszont a nappal az még mindig katyvasz, van h 2x van h 3x alszik és ha nem a kezembe alszik akkor csak 30 perceket alszik, a kezembe viszont képest 1-2 órát is és szerintem neki szüksége lenne ennyi alvásra még, mert a 30 percekkel látom h nagyon fáradt… tudom kitartónak kéne lennem h a saját ágyába egyedül nappal, de ha hetekig csak 30 perceket alszik egyszerűen nem tudok kitartó lenni, pedig elvileg növekedne az alvás mennyiség egy idő után ha hozzá szokik, de neki vhogy nem növekszik.

2022. febr. 22. 09:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam h már 10 hónapos 😥
2022. febr. 22. 09:16
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
10 hónaposan én nem mondanám normálisnak. 3-4 hónaposan még csak csak…
2022. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk ugyanez van, 9 hónapos. Engem nem érdekel, rajtam alszik nappal, éjszaka az ágyában. Közben én is alszom. Nem érdekel ki mit gondol. Itt legfőképp az anyósomra gondolok 😂 A naggyal is ugyanez volt, 1 év körül már leszokott róla.
2022. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Másfél évesen is rajtam aludt nappal, este pedig egyedül. Aztán egyik napról a másikra nappal is elaludt egyedül.

Engem nem zavart, annyi pihenés nekem is kellett, mert többször kelt éjszaka

2 éves múlt, most is egymás mellett fekszünk, nekünk jó igy. Amikor felvan elvégzünk együtt mindennel,ez a pihenő idő.

2022. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Három évesen sem alszik el egyedül, és együtt alszunk. Szintén nem érdekel senki véleménye.
2022. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ti hogy mentek el napközben bárhova? Pl boltba vagy ha nagyinál vagytok egesz nap akkor h oldjátok meg az alvást?
2022. febr. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!