Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert nem akar aludni?

Miert nem akar aludni?

Figyelt kérdés
8 honapos,kisfiu,tapszeres. Problémám vagy 2 hete kezdodott. Mielott elalszik,Ordit,visít,kifele mered,ha kiveszem sem jobb,nem tudom megnyugtatni,egyszerűen magán kívül van. Már hozza taplalok,hasfajas nemtudom kapja az espumisan cseppet. MIERT VAN EZ?! :( Már ki vagyunk merulve. Semmi sem jó ha fent van sem. Van 4 foga kettő alul kettő felül. Kb egy hete jött ki. Szeklete van. Egyebkent jó kedvű Babóca volt de most nagyon ‘elromlott’ vagy én ronthattam el valamit? Soha nem kellett ringatni,kisagyikojaba be,cumi és elaludt. Pillanatok alatt. Most meg,ha meglátja az agyat már visít. A reggeli ébredés utáni első alvas minden rendben,nem sír,egyből elalszik de a többi …kriminalis.. egész nap nyugos… plusz ez a rettenetes orditas elalvás előtt… valaki volt már így? Mit csinaljak ? Hiába ringatom nem alszik úgy sem el…
2022. márc. 2. 10:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzateszem vigantol cseppet kap napi kettőt a kutacsa miatt…plusz espumisant minden étkezéskor..
2022. márc. 2. 10:17
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Segíteni nem tudok, de ha ez vígasztal, az én lányom is csinálta ezt pár hétig kb ennyi idősen. Aztán ahogy egyik napról a másikra elkezdte, úgy is hagyta abba. Most 2 éves, de az első másfél évben 3-4 hetente változtak a szokásai, főleg az alvásaal kapcsolatosan.
2022. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos alvási regresszió. állítólag rosszabb, mint a 4 hónapos. El fog múlni
2022. márc. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remelem!!!!
2022. márc. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!