Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hetes babám nem alszik vissza?

6 hetes babám nem alszik vissza?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hete beállt egy nagyon szuper napirend, éjszaka is 2-3x ébredt, éves után hamar vissza is aludt. Egy pár napja viszont borult az egész. Illetve a nappal nem, csak az éjszaka. Csak 1x kel ugyan, de akkor szinte lehetetlenség visszaaltatni, többet vagyok fent vele, mint amikor még többször kelt. Tudtok nekem segíteni? Egyrészt mitől borulhatott ez meg, másrészt hogy tehetném könnyebbé az elalvást? Mellen hamar bealszik, de amint elengedi, rögtön felriad és követeli vissza, és nem csak nyöszörgéssel, mint napközben ha mégsem lakott jól, hanem sikít. Éjszaka sötét és csend van, nincs zavaró tényező. Ha rajtam fekszik ugyanez a helyzet.
2022. ápr. 2. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás. Pár nap és elmúlik.
2022. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!