Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Elrontom a babát ezzel?

Elrontom a babát ezzel?

Figyelt kérdés
Kedden lesz 3 hetes a kisfiam, sokszor van olyan, hogy elaltatom, és rajtam alszik tovább, nem teszem le a kiságyba, mert sokkal előbb felkel és nem is alszik olyan mélyen, mint a mellkasomon, meg az az igazság, nekem is jó érzés :) elég hasfájós is lett szegénykém, emiatt is szerintem tetszik neki ez a pozíció. Szerintetek elrontom őt ezzel ilyen kicsiként is? Egyébként nem tartanám fent ezt a szokást, amint kicsit enyhül a pocakfájás és eltelik pár hét, nagyobb lesz, felhagynánk vele, legalábbis nem lenne szokás.

2022. ápr. 3. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem rontod el, jót teszel vele! Nem ezen múlik, hogy később alszik-e rendesen vagy nem. Most a szeretetre és közelségre van szüksége. :)
2022. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem rontod el. Az enyém is ilyen volt, és semmi probléma nem volt az altatás körül később, egykét ritka esetet leszámítva.
2022. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem rontod el, nekem is aludt így sokat. 3 hónapos korától meg szépen aludt az ágyában :)
2022. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyobb lesz, hidd el, nem fog megmaradni rajtad. Élvezd ki amíg lehet :D
2022. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalam 1 honapos koráig aludt rajtam néha, az után az istennek sem.

Most hogy jön a foga 10 honaposan ujra egyszer-egyszer elofordul, de amúgy a jiságyban alszik fixen. Eddig összesen talán 4-5 alkalommal aludt velünk, úgyhogy nem hinném, hogy ezzel elrontod. Nagyon pici még, rád van szüksége. Élvezd ki 😊

2022. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. ápr. 3. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, a lányom eleinte a mellkasomon aludt a legjobban. De ez csak néhány hétig tartott, most 4 hónapos, eszébe se jut rajtam aludni. Alszik bárhol máshol.
2022. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontod el. Az első 3 hónapban az én kisfiam is rengeteget aludt rajtam. Neki is jó volt meg nekem is :)
2022. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!