Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónapos kisfiam elkezdett...

6 hónapos kisfiam elkezdett hason aludni, forgassam vissza, vagy hagyjam alundni?

Figyelt kérdés
3-4 óráig háton, aztán kezd forgolódni, ahányszor forgatom vissza 1 perc és már újra hason van. Hálózsákban alszik, és ügyesen a feje oldalt és a keze a feje mellett, de akkor is félek nehogy levegő nélkül maradjon. Alhatok nyugodtan vagy fordítsam vissza amit hasra fordul. ?
2022. máj. 9. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nàlunk az újszülötteket is hason altatják a kórházakban is..

( szüktem vidéki és bp-i-ben is.. mind2 helyen hason)


Lányom 3 hetes koràtól csak hason alszik.


Nálunk a családban volt bölcsőhalál is mégsem paráztam azon, hogy alszik.. ( légzésfigyelőztünk)


Nyugi…


6 hónaposan meg gondolom forog is màr ( nekem màsztak is) szóval.


Tuti nem kell ezen problémàznod.


Alsudj nyugodtan

2022. máj. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegényt ne forgassad, hát mostmár megigazítja saját magának a fejét, mindenét. 6 hónapos, nem 6 napos. Az én lányom újszülött kortól úgy alszik, mert másképp egyfolytában ébredt nagyon hamar. Nyugalom
2022. máj. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ne forgasd. semmi baja nem lesz. enyémek is úgy aludtak születésüktől kezdve. az egyik törött kulcscsonttal született, neki kifejezetten azt mondták a kórházban, hogy úgy fektessem.
2022. máj. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már elkezdenek forogni maguktól a sids kockázata extrém alacsony lesz. Ne forgasd, hagyjad szépen aludni!
2022. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aludjon úgy, ahogy neki jó. A lányom addig hanyatt feküdt (úgy szeretett) amíg meg nem tanult forogni. Utána hason is aludt, ahogy neki megfelelt. Az öccse újszülött kora utat hason fekszik, ő meg úgy szereti. Ő is csak akkor kezdett inkább hanyatt feküdni, amikor át tudott fordulni. Nem lesz semmi baja, a légzésfigyelőt is ezért találták ki.
2022. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!