Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám elkezdett "kutyázni"....

Babám elkezdett "kutyázni". Nálatok ezután mennyi idő elteltével kezdett el mászni a gyerkőc? Egyébként annyira aranyos, látszik rajta, hogy nagyon tetszik neki! 6 hónapos kislány anyukája

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 5 hónaposan kúszott, rá egy hétre már kutyázott, de szabályosan mászni csak 8 hónaposan kezdett el.

Addig a kettő ötvözésével közlekedett: két kezét egyszerre előre rakta, felemelkedett fekvőtámasz-pózba, és a lábaival kotort magán picit. De főleg a két kezével haladt csak így előre. Egyébként sokszor kutyázott is közben, meg előre-hátra hintázott, meg négykézláb pózból kiegyenesítette a lábait, a homlokát meg le tette a padlóra, mint aki fejen állni vagy bukfencelni készül. :) Szóval érdekes dolgai voltak. :)

2011. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, offolok: Mit értesz ez alatt a kutyázás alatt? Ez mit takar?
2011. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Négykézláb van a gyerkőc, és előre-hátra hintázik, mint aki nem tudja, hogy másszon vagy ne másszon. :)
2011. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Az nevezik kutyázásnak, mikor négykézlábra áll, és illegeti magát előre-hátra.

Nálunk kb. 1 hónap telt el a kutyázás és a mászás között. Nagyon édik akkor, az én kisfiam is nagyon élvezte. :) Mióta megtanult mászni, már nem csinálja.

2011. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szakirodalomban olvastam ezt a kifejezést, állítólag ez után kezdenek majd mászni a babák. Térdel, két kezét fekvőtámaszba nyomja, és előre-hátra billeg. Nagyon édes :)
2011. márc. 7. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a felvilágositást:)!
2011. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor fogok is csinálni róla egy kis felvételt az utókornak mielőtt még abbahagyná, mert ezt érdemes megörökíteni.
2011. márc. 7. 23:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom is kutyázott, de csak 10 hónapos korára tanult meg mászni, előtte felült, felállt, már kapaszkodva lépegetett is, mire rájött, hogy mászva halad is:-)
2011. márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk szűk 1 hónap alatt lett belőle mászás.
2011. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsi utolsó válaszoló, a hasznos válaszra akartam nyomni, de félreklikkeltem :(, a szülés óta nem vagyok a topon mindig...
2011. márc. 8. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!