Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek rossz alvó volt a...

Akinek rossz alvó volt a babája (sokszor kel, nehezen alszik vissza, csak cicin és utána nehéz lerakni) meddig tartott? Mikor lett jobb?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 05:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan kezdett javulni és 9 hónapmkörül megint visszaesett.
2022. júl. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éves és még tart
2022. júl. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Születése óta nem egy jó alvó, most 4 hónapos, talán van valamicske javulás, de igazából lehet, hogy csak hozzászoktam😅
2022. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héten lesz 9 hónapos, még mindig tart. Napközbeni alvásnál úgy alszik 1 órácskát, hogy közben kétszer vagy háromszor vissza kell altatnom. Éjjelente is ugyanez, és most fogzik is. Úgy aludnék már egy jót... 😄
2022. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es mintha az én babámról írtál volna, csak ő 3 hónapos. 😅 Ezek szerint ne reménykedjek, hogy a közeljövőben javul a helyzet.

Mit gondoltok mi rontottunk el valamit, vagy egyszerűen ilyen babáink vannak?

Én is aludnék már egy jót, meg érte is aggódom kicsit. Gondolom neki is jobb lenne ha kialudná magát rendesen.

2022. júl. 15. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:

7 hónapos, de csak rosszabb, úgy érzem :D

Napközben 40 perces szundik, mellé kell feküdjek a nagyágyba akkor néha összejön 1,5-2 óra is. Még mindig kézben alszik el.. próbáltam én a kiságyban simizni, de hiába, ritkán sír, de el nem alszik még 1 óra után sem. Este pedig min. 5 kelés, fogzik és most mászik álmában. :D

2022. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 éves volt amikor először átaludta az éjszakát.
2022. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem másfél eves a gyermekem, születése utana 1 hétig barhol, bármikor, barmennyit aludt, majd a második hettol szopi utan ha letettem / letettuk, pattant ki a szeme. 3-4 honaposan par napig próbáltam szopizas utan kisagyba letenni, énekelni, paskolni a popsit, felvenni, ha sír, stb, de csak par napig bírtam mert nagyon sajnaltam. Babaobolle alakított kisagyban alszik mellettünk, a mai napig 3-10 alkalommal ébred ejjel, ha fogzik, mozgasfejlodik vagy idegrendszeri eres van nála, akkor akar orankent, 40 percenként ebred(t) legtöbbször sírva es ülve (nem tudta, h kell vissza fekudni)

Mióta önállóan jar es a nagyorlokon kívül minden foga kijött, azóta van, h max 2-3x ébred, ker vagy cicit vagy vizet es perceken belül alszik. Igaz, o sosem volt az órákat fent levő tipus, 1-2x volt, h játszani szeretett volna.

Konkrétan olyan h este 8 es reggel 7 között ne ébredt volna fel egyszer sem, sosem volt még, azonban valóban jobb lesz. O nappali alvasnal is igényel, hosszu hónapokig (kb több mint egy évig) vagy csak hurciban vagy csak szopizva aludt es ha felkeltem mellőle, felébredt ; értsd ugy, h az agyban felülni sem tudtam h ne fekve kelljen lennem. Par honapja (alkalomadtán) ki is tudok menni mellőle nappal főzni vagy pisilni, inni anélkül, h ebredne. De mar az is nagy szo, h simán mondom neki h elég a cicibol es par szívás utan alszik es ugy marad, fel tudok ülni mellette, nem tapad rám :D o mondjuk hozza teszem, idegrendszerileg picit éretlen es ezért ilyen

2022. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!