Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól aludta át teljesen...

Mikortól aludta át teljesen az estét a gyereked?

Figyelt kérdés

Fogzás bekavarhat?(még 4 fog hátra van)


18 hós a gyerekem, de mai napig ébred többször, ilyenkor közénk kerül, mert lehetetlen visszarakni a helyére még fél óra ringatás után is.



2022. aug. 20. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

A fogzás teljesen bekavarhat sajnos

Az én kisfiam 9 hónapos korától aludja végig az éjszakákat

Amióta össze toltuk a mi ágyunkat az ő ágyával🤣

2022. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

5-6 hónapos volt, amikor már akadtak ilyen éjszakák. Heti egyszer kétszer végig aludta.


Most 8 hónapos, a héten minden nap kelt pl enni három körül. De előtte meg vagy 2 hétig aludt végig. Nagyon gyorsan változik ez az alvás.

2022. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

A fiam pár héttel 1 éves kora előtt. De 9 hónapos korától csak 1x kwlt hajnali 4 és 5 között enni.

A lányom 2 hónapos korától és betegségeken kívül nem romlott el az alvásra se fogzástól, se mozgásfejlődéstől. Ovis, kisiskolás korában volt pár rossz álma, akkor átjött közénk

2022. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Olyan 5 éves korától.
2022. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Első kettő 3 hósan átaludta, fiamat nem zavarta semmi meg.

A lányomnak 7 hósan bújtak a fogai, ő akkor újra ébredt.

A legkisebb 6 hótól aludta át, de minden fogzásnál volt 1 hét újra ébredés.

2022. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
3 hónapos korától, ahogy hasra fektettem aludni az esetek nagy részében átaludta az éjszakákat. Persze voltak ébredések, amikor kiesett a cumi és nem találta. Azóta egyébként több cumival alszik 😅, hogy egy mindig kéznél legyen. Betegség, fogzás idején is voltak ébredős éjszakák, volt olyan is 1-2 hétig, hogy gyakran ébredt de akkor egy kis tápszerrel vissza tudott aludni. Nekünk felnőtteknek is van olyan időszakunk amikor valami miatt nem tudunk úgy aludni, akár front vagy csak, mert valami kavarog a fejünkben.
2022. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Még soha. 2 éves. Inni kel fel,meg néha megébred ha fordul. De őszintén,egy felnőtt sem alszik 8-10 órát ébredés nélkül szerintem,főleg ilyen melegben, nem is értem,miért várják el ezt egy babától/ kisgyerektől.
2022. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Azon mit lehet lepontozni, hogy mikor aludt az ember gyereke, de jó holnaptol keltegetem éjjel, hogy ne legyek lepontozva😂😂 5 voltam.
2022. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Haszontalan a válaszunk...vagy fájó, mert a mi gyerekünk alszik a másiké meg nem #6 voltam
2022. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

8,9, én a 2.válaszoló vagyok, engem is lepontoztak.

Irigység.

De ok, örüljenek, hússzor ébred éjszakánként. Most boldog vagy, kedves lepontozó? Így már jobban alszik a tied?

2022. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!