Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor cseréltétek le a rácsos...

Mikor cseréltétek le a rácsos kiságyat?

Figyelt kérdés
Segített esetleg jobban aludni a kicsinek? 1 éves múlt a kisasszony, már csak ebben bízom, hátha abban jobban aludna. Csak egy kicsit félek, mert képes és feláll és előre borul, hiába leesesgatlos az ágy .

2022. okt. 19. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

6 hetes korában.

Mindig mellen aludt el, de amint a kiságy fölé értem felébredt és kezdhettem újra, így meg csak elosontam onnan és kész.

2022. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

2 éves szülinapja előtt kb 2 hónappal. Addigra már átaludta az éjszakát, az ágycsere semmin nem változtatott. És addigra már teljes biztonsággal közlekedett föl-le mindenféle ágyról.

Én a helyedben addig nem cserélném, amíg nem lesz biztos, hogy nem esik át a leesésgátlón azért, mert feláll. Majd akkor amikor már nyugodtan magára lehet hagyni a szobájában az ágyban

2022. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
#2 az enyém 6 évesen is renszeresen leesett az ágyról... 😒
2022. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekemnél 2 éves kora körül. Mindkettő régen átaludta már az éjszakát, ez nem volt szempont.

1 évesnek még nem cserélnék, kicsi még, simán leesik.

2022. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a fiam, jelenleg 2 ágya van. Egy rácsos és egy házikóágy. Egy hete kezdtem az utóbbihoz szoktatni, nappal abban alszik, éjszaka a rácsosban. Nem merem még éjszakára is a rendes ágyban altatni, de fél éven belül szeretném ha a rácsosat eltehetnénk.
2022. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1,5 évesen, körbe magas leesés gátló, csak az alján van egy kis hely lejönni
2022. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1,5 éves kora körül, bár nem "lecseréltük", csak levettük a rácsot az egyik oldaláról és leesésgátlós korlátot raktunk a helyére. Akkorra tanult meg magabiztosan és stabilan a kanapéra/mi ágyunkra fel-le mászkálni. Az alvásában ez nem hozott változást, bár ugye a matrac meg az ágy többi része maradt ugyanaz, szóval nem is vártam tőle, hogy változzon bármi is.

Egyébként ugyanúgy átjön éjszakánként mellénk, mint előtte, csak most már önállóan a két kis lábán, nem kell felsírnia az egész családot, hogy átvigyem közénk :D 2 éves.

2022. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3 evesen. 7 eves koraig leeses gatlosa volt, mikor levettem meg ekkor is leesett.
2022. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1 évesen váltottunk házikóágyra. Kb 3 nap alatt megtanult letolatni róla. Nekem így volt kényelmes az altatás, hogy be tudtam feküdni mellé. Azóta is nagyon szereti ezt az ágyat.

A kicsi most 8 hónapos lesz, hogy szintén házikóágyat fog kapni. Neki nem csináltatok ágyneműtartót, így nem is tud leesni. Szintén az altatás/éjszakai kelések miatt kapja a nagy ágyat.

2022. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A fel-le maszassal nincs gond, csak tényleg feláll és félek , hogy eloreesik. Mi is hazikoagyon gondolkodunk, de akkor még inkább várunk vele
2022. okt. 19. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!