Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor cseréltétek le a rácsos...

Mikor cseréltétek le a rácsos kiságyat?

Figyelt kérdés
Másfél éves lassan a gyerekem, már nem hiszem hogy kényelmes neki, de forog össze vissza, úgyhogy nem tudom lemerjuk-e cserélni. Ha véletlenül közöttünk alszik, akkor ott nem forog.
2018. aug. 22. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 éves kora után, akkor már rendszeresen kimászott belőle, így nem is volt értelme, féltettük, hogy baleset éri. Kapott leesésgátlós ágyat.
2018. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Három éves elmúlt , még a rácsos ágyban alszik, szereti.
2018. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi is pont most cseréljük le.Kisfiam 2 éves.Állandóan kimászik a rácsos ágyból.Egy leesésgátlós ágyat veszünk neki.
2018. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 év 2 hónapos korában. Megutálta, sírt benne, nem aludt jól. A leesésgátlós nagy (90*200) ágyat egyből megszerette.
2018. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Másfél évesen cseréltük le. A fiam is folyton forgolódott, bejárta az egészet.

Viszont egyre inkább nyűg volt az altatás, nem volt meg benne már, idegesítette, hogy be van zárva.


Vettünk neki egy ikeás leesésgátlós ágyat. A lemászós oldalán a földre tettem párnákat eleinte, hogy ha egész véletlenül tényleg lecsúszna egyszer, tompítson. Most már lassan 2 éves és egyszer sem volt baleset. Sőt. Sokkal jobban érti, hogy most alvás idő van, megy az ágyba, felfekszik és nem is jön el onnan. Reggelente pedig átsétál hozzánk.

Én az estétől féltem leginkább, de hamar megszokta, hogy ha alvás van, akkor nem jöhet ki az ágyból.

2018. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Másfél éves volt a fiam.

1 alkalommal esett le, többet soha. Most 5 éves, még az van neki. Nagyon gyorsan megszerette.


[link]

2018. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem par het mulva 2 eves. Amikor kinyujtozik, szinte teljesen ateri az agyat (nagyon magas gyerek). Szerintem szelteben-hosszaban is kenyelmetlen mar neki. Igy nemsokara lecsereljuk.
2018. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 éves volt, amikor nagyágyba költözött. Nagyon sokat forgolódott, felébresztette, amikor rácsnak ütközött.
2018. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fiam 1.5 évesen már mindig kimászott a kiságyból így akkor vettünk neki gyerekágyat. Kislányom 3 évesen is gyönyörűen aludt benne de azért a 3. szülinapjára kapott egy gyerekágyat. Leesésgátlósat vegyetek, abból nehezen esnek ki.
2018. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Januárban volt másfél éves, akkor már nem volt hajlandó a kiságyban aludni, a szőnyeget választotta. Egyértelmű volt a számomra, hogy nem fér el benne, azelőtt fél óránként kelt éjszaka, mindig beütötte valamelyik testrészét vagy beszorult a keze,lába. Mikor a szőnyegen elaludt és az ágyába tettem mindig felkelt egy kis idő múlva. A szobájában van egy kanapé, oda fektettem. A másfél év alatt először aludta végig az éjszakát. Féltem, hogy nem fogom tudni megszokatni vele, hogy nem állunk fel, nem megyünk játszani. Kezdetben nehéz volt, de hamar megszokta, hogy aludnia kell attól, hogy nincs rács.
2018. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!