Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van egy két és fél éves...

Van egy két és fél éves lányom. Egy hét volt összesen, amikor azt tudtam mondani,jól alszik. Ébred éjjelente és hajnal 4kor ébred. Látszik rajta hogy fáradt,de valamiért nem alszik vissza. Mit tudok tenni ezzel? Már borzasztóan fáradt vagyok.

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmit 😓

A 3 gyerekemből 3 lett ilyen rossz alvó.

Mindent próbáltam (mák tea, pálinka stb kivételével)

De tényleg a levendula párna, citromfű szirup, homeo bogyó. Minden megvolt

Sajnos beletörődtem hogy majd 10 év múlva átalszom egy éjszakát.

A nagylányom 7 éves. Még mindig 1-2 alkalommal felkel. Ilyenkor átjön mellénk.

Az ikrek szintén legalább 2x kelnek (persze felváltva) ők vissza altathatóak hátsimivel az ágyukban (2,5 évesek)

2022. nov. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az en fiam is ilyen. A fejemre is állhatok, akkor is 4-5-ször ébredni kell miatta. Én magunk mellett altatom most mar, elegem lett a szobájába átrohangalásból. Raadásul 24 hetes terhes vagyok, nehéz éjjel kelni, de hát ezt dobta a gép. Rohadt fáradt vagyok. De el fog múlni egy napon.
2022. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!