Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnak is ilyen éjjeli bagoly...

Másnak is ilyen éjjeli bagoly a gyereke?

Figyelt kérdés

Lányom kezd egy igazi bagollyá válni, én ezt nem akarom.

Rendszerint este 7-kor kezd felpörögni. Egész nap lustálkodik, panaszkodik, hogy fáradt (mivel nem alussza ki magát...), erre este 7-kor mintha kicserélték volna, 9-10-ig lelőhetetlen. Akkor jön rá a szaladgálás, a sikitozás, a táncolás, minden amit csak el tudsz képzelni. Úgy örülnék, ha ezt nap közben művelné... 🤦‍♀️ 3 éves.


Erre vajon mi lehet a megoldás? 🤷🏼‍♀️


2022. nov. 20. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Az elfogadás és a megbékélés.


Én is ilyen voltam! :D

2022. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Igen.


De mi is ilyenek vagyunk és örülünk annak, hogy nem ellentétes a bioritmusa a miénkkel! :)

2022. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Fél karomat odaadnám egy ilyen gyerekért 😂 Kinek hiányzik az, hogy hajnal 6-kor ugráljon a fején? Reggel aludjon csak szépen, mint anya, este lehet duhajkodni.
2022. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen, de ha óvodás lesz, akkor soha nem alussza ki magát?
2022. nov. 20. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:
4: De, hétvégén! :D
2022. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4: meg hét közben az oviban is alszanak..!


Legalább nem lesz ezzel probléma! :)

2022. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
(mármint ebéd után alvás van az oviban)
2022. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
A lányom is ilyen (4 éves lesz) és nagyon nem jó. Későn fekszik le, reggel alig lehet felébreszteni, nyűgös, hisztis a fáradságtól. Így nagyon nehéz vele oviba járni. Ott meg persze alszanak, így bőven ki tudja magát pihenni, hogy este ne tudjon időben lefeküdni. Szóval aki azt írja, hogy egy óvodás korú gyereknél ez jó, az nagyon téved.
2022. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8: Senki nem írta azt, hogy ez jó!


De ha ilyen a gyerek, akkor hiába fekteti le este 7-kor, mert akkor meg csak ott fog pislogni az ágyban és még nagyobb kínszenvedés lesz mindenkinek!


Tudom, mert én is ilyen voltam gyerekként.


Próbáltam én megerőszakolni magam, de csak időpazarlás volt és akkor már inkább hasznosan töltöttem az időmet és nem feküdtem le csak azért, mert az úgy lenne a helyes és elvárt (?!).

2022. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8! A kérdésben nem óvodás gyerekről volt szó! A folyón akkor kell átjutni, amikor odaértünk.😁

Én is bagoly típus vagyok és gyerekként is az voltam. Épp elég baj az nekünk, hogy egész életünkben meg kell erőszakolni a bioritmusunkat. Teljesen fölösleges a gyereket plusz 3 évig szenvedtetni.

Ahogy írtad, délután alszanak az oviban így egy pacsirta típus se alszik el könnyen este 7-kor, de ez nem a gyerek hibája!

2022. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!