Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg légyszi!...

Nyugtassatok meg légyszi! Ugye "kinövi" az 1 hónapos kisbabánk az "éjjeli bagoly" korszakot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

1 hete rendszeresen felkel éjfélkor és hajnal 4-fél 5-ig fent van. Sír, eszik, nézelődik nagy szemekkel, és nem tudjuk elaltatni. Eddig a hasa fájt, de talán néhány napja enyhült ez a probléma. Hajnal 4-kor bealszik és reggel 10-ig húzza. Utána felkel, eszik, majd 11-től kb. 2-ig megint alszik. Majd megint eszik, sétálunk, bealszik kb. 5-6-ig, fürdés fél 8 körül van, majd szopi és alvás.

Ugye fog ez változni, mert már idegileg ki vagyunk, nem alszunk, veszekszünk Párommal éjszaka, és nagyon nem jó ez így. :( Tudom nem megoldás a veszekedés, de sajnos adott pillanatban így reagálunk. Tudom azt is, hogy a babára is kihat...:(

Ja, és tegnap vendégeink voltak, és délután 2-től este 8-ig fent volt, és még így is "baglyoskodott" . Tehát az sem megoldás, ha ébren tartjuk nappal.


2012. dec. 3. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Örülj neki,hogy csak ennyit van ébren:D Mi lányunk az vagy du2től hajnal 2ig,vagy hajnal 2től du 2ig volt ébren.Mi aztán 3 hetesen hagytuk sirni és meg is tanult elaludni.Most 2hónapos.Ha kel,eszik és utána 1 órát beszélgetünk és nézelődik,kap enni kicsit és alszik magától csendben.Ő este 7kor megy aludni,hajnal 3-4kor kel.Eszik és megy az ágyba pelusozás után.Totál csendben elalszik akkor is.Lehet nem tud elaludni magától és igányli a kézbenlétet,azért sirdogál.Lányomnak a sirni hagyással derült ki,hogy nem is fáj a hasa,mert akkor felkelne.Igy hogy megtanult elaludni,és én is tudom mikor lehet visszatenni már,hhogy ne sirva aludjon,így alszik rendesen.Bár az anyatej miatt felkel 2óránként általában,de tápszerrel percre pontosan 4óránként kelt.Bár tegnap és ma is szinte csak aludt.Én is próbáltam neki tolni,hogy aludjon reggelig,de nem lehet fenntartani du4től 8-9ig,mert 6kor nagyon max már csak ordit.
2012. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Röpke 1-2 év, és minden rendbe jön:-) Addig is kitartás:-)
2012. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, pár év és minden rendbe jön :) A mi kisfiúnk eddig átaludta az éjszakát, most 4 hónapos és most nem ér rá napközben enni, így éjszaka próbálja pótolni a kalóriákat (csak próbálja, mert a 3/4-t nem eszi annak, amit kell), aztán jön majd a fogzás, hasfájás, stb. Úgyhogy kitartást.
2012. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!