Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért vált katasztrófálissá...

Miért vált katasztrófálissá az esti altatás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Leírom nagyjából a napunkat. Mostanság fél7kor ébred. Elobb szokott. 9kor letettem aludni. Ilyenkor alszik 1.5 órát. Fel2kor ismét aludt 30 percet. Este 8tól 9ig altattam, de úgy hogy állandóan ki akart menni, ha ringatni akarom ordít. Minden érdekli de mindenen nyöszörög. Tehát álmos, de mégsem alszik. Régebben és napkozben is énekeltem neki és kézben ringattsm, így aludt el nyugodtan. Most az új szokás hogy kirángatja magát a kezemből és ordít. 15 honapos éppen.mit rontok el
2022. dec. 19. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltok meg átállni 1 alvásra? Lehet, hogy a 2 már sok neki. Van ilyen átmeneti időszak, amikor a 2 sok, az 1 kevés, de ezen 1-2 hét alatt túl lehet lendülni. Próbáld meg kihúzni az alvást 11-fél 12-ig, hátha akkor egyben alszik nagyobbat. Ha aludna mondjuk fél 2-ig, este fél 8-8 felé már biztosan kellően álmos lesz. A másik tippem, hogy nem szeretné a ringatva altatást, nálunk is ez volt a jel, hogy a lányom ficergett, rugdosott, amikor a szokásos ringatós módon akartam altatni. Nekünk az vált be, hogy besötétítek (napközben is muszáj, hogy ne legyen inger), és melléfekszem az ágyon, fogom a kezét. Egyedül nem ment az alvás. Így ott is voltam vele, de mégse ringatva, esetleg énekelheted neki a szokásosat alvás előtt.
2022. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha nem alszik egyáltalán baromi sokat nyűglődik. Tehát szerintem szüksége van még a 2 alvásra. Volt hogy 1x aludt a héten. Ugyanúgy nehezen tudtam elaltatni, ordított is a végén. Mintha a tulfaradas miatt nem tudna aludni
2022. dec. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!