Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert van az, hogy hol elfogad...

Miert van az, hogy hol elfogadja a cumit, hol nem?

Figyelt kérdés
3 honapos babam cumival alszik el, de van amikor nem kell neki csak sir, aztan egy idő után elfogadja. De volt már hogy fel orat sirt előtte. Az elején olyan szepen elfogadta, de pár hete ez nagyon meg borult, csak így tud pedig elaludni. Van valakinek tapasztalata ezzel?
2022. dec. 20. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Lehet már nem jó neki a korábbi cumi és új kell ?
2022. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Tápszeres vagy anyatejes?
2022. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg másik fajta cumit próbáltunk, csak ezt az egyet fogadja el, de mar ezt is sokszor elutasitja és csak sir. Tapszeres egyébként.
2022. dec. 20. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem olyan nincs, hogy csak cumival tud elaludni, nyilván tudna máshogy is csak ez kevesebb erőfeszítés.

Lehet egyszerűen nem kell neki a cumi. Próbáld máshogy megnyugtatni.

De amúgy lehet fogzás miatt fáj neki az ínye(esetleg és azért)

2022. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most le lettem pontozva, de igen, az enyém 3 hónapos koráig elfogadta a cumit, aztán meg nem. Van ilyen. Nagy veszteség nem érte, mert legalább nem 3-4 évesen kellett ilyenről leszoknia, megtanult máshogy elaludni, olyan formában ami neki és nekünk is élhető volt.
2022. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Probaltam nagyon sok féle képpen nyugtatni és altatni, se az ölemben, se ringatva járkálva mert uvoltve fesziti ki magat, se agyban hat simi, se osszebujas semmi nem használt eddig. A vége mindig az h siras után mégis kell a cumi. Az öklét nagyon sokszor próbálja altatasnal a szajaba tomkodni, meg amikor már nagyon almos.
2022. dec. 21. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!