Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a babája az elején nem tudott Adamo hintában aludni, de később megkedvelte? Ha igen, hogyan tudtátok ezt elérni?

Figyelt kérdés
Éberen szépen elvan benne, aludni nem akar, ilyenkor elkezd hisztizni, a rúgóztatás, hintázás is eredménytelen.

2023. jan. 10. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kort nem írtál...


2 hónaposan ha 5-10 percet elvolt benne, én már örültem.

Aztán olyan 4-5 hónapos korában kapott rá, megtanulta magát hintáztatni. Azóta 30 percet, 1 órát, nagy ritkán 2 órát is megalszik benne. De van, hogy csak hintázik egy 40 percet.

2023. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
De miért akarod hogy abban aludjon ha nem érzi jól benne magát?
2023. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es: 3 és fél hónapos. Akkor hátha később jobban megkedveli. :)


2-es, nyilván nem erőltetem, amikor nyűgös. A hintát azért szereztük be, mert már nagyon fárasztó volt a kézben ringatás. Nem azért vettem, hogy én csak azért is benne fogom altatni, mert adamos gyereket akarok...

2023. jan. 10. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk fordítva volt, 1-2 hónaposan jókat aludt benne, később már nem, csak akkor és addig volt el, amíg szórakoztattuk, zavarta már h nem lát ki belőle. És őt is ringatva alattuk sokáig.
2023. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is fordítva volt. Újszülöttként megnyugodott és elaludt benne, megváltás volt. 3-4 hónaposan nem tetszett neki, nem maradt meg benne 10 percnél tovább és akkor is szórakoztatni kellett. 5-6 hónapos kora óta megint szereti, de nem alszik benne, csak fetreng, nézelődik, matat. :D
2023. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos koráig nem szerette, addig a 4moms Mamarooban volt, ott nagyon jókat aludt, aztán fordult a kocka és megszerette az adamot, azóta is ebben alszik el, 1 éves.
2023. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat! :)
2023. jan. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!