Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rosszul alvó babánál bejött...

Rosszul alvó babánál bejött valakinek, hogy máshova tette a baba ágyát?

Figyelt kérdés
Egyszer a patikában javasolta a hölgy, hogy tegyük máshova az ágyat. Akkor még mosolyogtam rajta, de ma megjött a Vida Ági babapszichológus féle hírlevél, és abban is benne volt, hogy ez megoldás lehet. Van valakinek ilyen tapasztalata?
2023. jan. 15. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Mi vagy 5x átpakoltuk, lecseréltük, vele alszok... vagy 10 verziót kipróbáltunk már.

15hónapos, születése óta rengetegszer kel. Most úgy átlagban 2óránként 🙄🤦‍♀️😂

2023. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy bejött, kitettük a mi szobánkból át a sajátjába, máris jobban aludt. Nem zavartuk ugyanis.
2023. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is hallottam bár, biztos megpróbálnánk, ha lenne ilyen gondunk.
2023. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A saját szobájában és a saját ágyában alszik születése óta. Kb.1 hónapja "romlott el" az alvása. Addig csak cumit kellett adni neki, és kész.

Most fel kell venni, nem lehet visszatenni, van, hogy felébred teljesen, és néz nagy boci szemekkel.

Egy jobb éjszakán 3-4x kell átmennem hozzá, de pl.most éjszaka kb.10x voltunk nála. 1x evett, legalább 3x fel kellett venni. A többinél csak a cumi kellett. Kicsit fárasztó. Nyilván túl kell élni, de kínomban már eszembe jutott, hogy át kéne rendezni a szobát. :)

2023. jan. 15. 10:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valami mozgásfejlődési, vagy idegrendszerfejlődési ugrás van, esetleg fogak. Ha eddig jól aludt a helyén, akkor én nem biztos, hogy ilyen spirituális dolgokra gondolnék ami miatt hirtelen nem alszik jól. :)
2023. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azbegy dilog hogy 1 hónapja romlott el, de hány hónapis, éves?
2023. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

*Az egy dolog, hogy 1 hónapja romlott el, de hány hónapos/éves?


Bocsi, kéne egy kávé.

2023. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2023. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8 hónapos. Foga nincs, nyoma sincs.

Mozgásfejlődés az van erőteljesen. Elkezdett felállni és abból leülni, meg támaszkodva is ül. Akkor csak meg kell várni, hogy lecsengjen nála?

2023. jan. 15. 11:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hehe. Fogadtam volna rá.

Nálam is mind a 2 gyerek 8hónaposan "romlott el"


Fiam addig 1-2x kelt, 8hónapos kora után 5-6x. 13hónapos koráig ment ez.


Lányom 8hónapig átaludta az éjszakákat, azóta óránként-2óránként kel. 15hónapos.

2023. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!