Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy néz ki az altatási...

Hogy néz ki az altatási rituálé nálatok? 1.5 év körüli gyermek esetében

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi extra, vacsora után fürdés, mesét próbálok olvasni, de mindig kiszedi a kezemből, aztán hálózsákot fel, lámpa oltás, mellette fekszem (leesésgátlós normál ágy) ameddig elalszik. Utána kimegyek a szobából.
2023. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Altatási Rituálé


Őfelsége III. Pystykehh Altatási Rituáléja


Behordozzuk Őt a Szentélybe, ahol a Rituálé zajlik.


Főpapjaink és Főpapnőink ájtatos csendben, alázatos testtartásban hasraborulnak Őfensége előtt.


Rabnőink rózsaszirmokat szórnak a Nagy Magyar Istenasszonyanya lábai elé, aki kezében Őfenségével lépdel a Szent Ágy felé.


A kórus halkan zümmögi az Altató Himnuszt.


Őfensége elhelyeztetik a Szent Ágyon, vörös szatén ágyneműre, rászórt rózsaszirmokra és megszentelt harmatpermettel beszórt nyoszolyára fektetjük a Testét.


Térdre borulva imádkozunk a nyugodalmas pihentető Szent alvásért és Rózsaszirmos Ájtatos Álmokért.

2023. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2es haláli vagy :D

Mi fél 8 8 kor zuhizunk,utána vacsi

Fél 9 felé próbálom lenyugtatni befekszünk az ágyba vagy mellém fekszik vagy ahelyére..

Ö igényli a kezemet ,simogassan vqgy ő piszkálja

9 negyed10 felé elalszik

2023. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

7kor vacsi

Fel 8kor fürdés

8kor ágyba teszem

Saját, sima, leesésgátlós ágya van

Lekapcsolom a lámpákat,lefekszik és szép lassan elalszik egyedül max fel 9re

2023. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat körül vacsora, háromnegyed hétkor fürdés, fogmosás, öltözködés, D vitamin, ő megy a rácsos ágyba, mesét olvasok, altató zenét kapcsolók, elköszönök és kijövök.
2023. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Akkor még javában szopott. Szöval 18kor evett, utána fürdés, utána szopott, majd letettem aludni. Semmi extra nem volt.


Persze volt altatódal, simi, de az szerintem alap.

2023. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Furdes 7 korul, majd szopi kozben bealudt, betettem a kisagyba. 8 tol kb. 7 ig aludt.
2023. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én leszek a kakukktojás: legalább fél órán keresztül kell ringatni és énekelni neki.
2023. febr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vacsora, fürdés, majd az ölemben szopizás közben bealudt. Nézegettem egy darabig milyen aranyosan szuszog, majd beraktam az ágyàba.
2023. febr. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7 körül vacsi, aztán szopi, kis hülyéskedés, fürdés, pizsi, rövid mese, puszi, ágyba betesz, villany leolt. Ha igény van rá, akkor maradok az ágya mellett, amíg elalszik.

Nagy rituálénak nem mondanám. Pont kb egy hete variáltam át az események sorrendjét a fentire. Előtte cicin aludt el.

2023. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!