Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hamarosan el akarom választani...

Hamarosan el akarom választani a babámat. Eddig este cicin aludt el. Hogy altassam eztán? Mi legyen a rituálé?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy volt ez?

2013. ápr. 11. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekem ezután a cumisüvegen aludt el egy darabig, utána pedig ringatással, végül melléfekvéssel.
2013. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Használj cumisüveget, esetleg ha van vmi alvós állatkája, akkor az mindenképp legyen nála. Először lehet, hogy nem akarja majd elfogadni, de később szerintem menni fog. Amúgy mennyi idős?
2013. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még valami: eleinte úgy aludt el a cumisüveggel az enyém, hogy vagy ölbe vettem (ez volt a ritkább), vagy szorosan mellé bújtam, hogy azért meglegyen a közelség-érzése.
2013. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk apuka altatja :)
2013. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy éves a drágám. Csőrös pohárból adhatom majd neki a tejitalt?
2013. ápr. 11. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, jobb is, mint a cumisüveg. Én csak azért adom neki cumiból, mert úgy könnyebben bealszik :)
2013. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!