Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ordíthat a fogzástól minden...

Ordíthat a fogzástól minden éjszaka ,ha leteszem a 15hónapos gyerekem?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt egy ilyen időszak 6hétig tartott,hogy minden áldott éjszaka ordított és nem tudtam letenni vagy ,ha mégis akkor 15p múlva felvergődte magát és ordított. Akkor jöttek egyébként a kisörlők,most a szemfogak a sorosak…egyébként nappal minden rendben ,da ha aludni kell már kezdi a sírást és borzasztó nehezen birom már a nem alvást..ha fájdalma lenne akkor is fájna ha felveszem és nap közben is,nem? Vagy inkább vigyem orvoshoz?

2023. aug. 19. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltál adni fájdalom csillapítót éjjelre?

A fiam mikor fogzott kelt újra éjszaka, verődött ilyenkor 1 hétig.

2023. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom számos káros hatása lenne napokig/hetekig használni fàjdalomcsillapító gyógyszereket mivel nem 1-2 napról van szó sajnos. De dentinoxot,dologélt használunk..egyik sem ér semmit.
2023. aug. 19. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én adtam ha már nagyon verődött, kúp kevésbé terheli meg.
2023. aug. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!