Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 9 honapos babám amikor...

A 9 honapos babám amikor altatni akarjuk sír,nyogdecsel feszíti magát ki akar ugorni a kezünk közül pedig álmos mi lehet a gond? Mar hetek óta ez megy egyik napról a másikra kezdte el csinálni

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta, ő 7 honaposan. A doki szerint az érés egy olyan fazisában volt, amikor nehezen alszik el. 1hónapig tartott nekünk kb. Csapkodott meg minden. Aztán abbahagyta.
2023. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is 7 hónaposan csinálta már mostanában leszokott róla. Én hagytam még játszani. Le akartam tenni az ágyra cicizni már akkor ordított és feszítette magát ilyenkor én ledőltem őt csak oda ültettem magamhoz adtam neki játékot de inkább rajtam mászkált én puszilgattam, nevetgélt majd kicsit később már ő kérte a cicit kb fél óra. Aztán cicizes közben aludt el. De volt amikor az apja fogta és nála szeret ugrálni na úgy elég gyorsan kifarad utána ugyan úgy megyek és cici majd alvás.
2023. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!