Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 12 hetes babám pár napja nem...

12 hetes babám pár napja nem tud elaludni napkozben és este csak nagy siras aran. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
12 hetes lesz holnap a kislanyom. Eddig cumival viszonylag szépen el tudott aludni hason, viszont kb 1 hete minden altatas remalom, leteszem az agyba es csak sir, nem kell neki a cumi se, hanyadt is próbáltam, ugy se kell neki. Olben ringatva se alszik el, így általában az a vége hogy siras után nagy nehezen elfogadja a cumit. Látszik rajta hogy nagyon fáradt keveset alszik napkozben, fel orakat, és van h 2-3orat ebren van, hiába próbálom elobb elaltatni. Esti lefekvésnel ugyan ez, tegnap 2 oran keresztul játszottunk hogy beteszem az agyba, nagyon sir de cumi nem kell, kiveszem meg nyugtatom vissza teszem de ujbol nagyon sir. Aztán sokadjára elfogadja a cumit és elalszik. Fog ez változni? Nagyon nyugtalan is a kialvatlansagtol. Szeretnék rajta segíteni hogy könnyebb legyen az elalvas de nem sikerül. Sajnos tapszeres, nem alszik el eves közben, nagyon nehezen is etetheto.
2022. dec. 13. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hasfájásra tippelek
2022. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon korai fogzásra tippelek lehet lassan kezd neki a fogai kibújni és azt érzi
2022. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De az is lehet hogy csak a közelségedre vágyik.Ha az öledbe elalszik és nem sír akkor szerintem hagyd magadon egy kicsit.
2022. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!