Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinél hogy oldódott meg az...

Kinél hogy oldódott meg az éjszakai kiveszem/cici/visszateszem a kiságyba 100x probléma?

Figyelt kérdés
Cumit nem fogadja el, simi az ágyban, vagy dúdolás vagy ringatás nem segít. Csak a cici. Együtt nem szeretnék aludni vele mert nem tudok elaludni úgy hogy mellettem van. Félek hogy ráfekszek. 4 hónapos

jan. 16. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Eleve úgy engedte el mindig a cicit,hogy álomba zuhant. Csak le kellett tenni még 4 hónapos korában.

Később csinált olyat,hogy éjjel akart játszani, de azt is elhagyta.

2 éves koráig szopott, 1.5 éves koráig éjszaka is.

Kis éneklés vagy ringatás befigyelt néha,de általában elaludt.

6-7 hónapos korától viszont köztünk aludt egy egészségügyi probléma miatt. Úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy a saját ágyában ez hogy működött volna.

jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Megy melléd az ágyba!!!

Mindenkinél így van, könnyű azt mondani, hogy majd külön alszik,de mikor hulla fáradt leszel, nem fogsz ugrabugrálni hajnal 3-kor körülötte.

jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

Mellettem aludt, másképp nem ment. 3-4 hónapos koráig próbálkoztam én is a kiságyba szoktatni, nem ment, feladtam, mikor már zombi és idegsokkos voltam.


Mondjuk én sosem féltem ettől, hogy ráfeküdnék. Ez kb. olyan legenda, minthogy a macska ráfekszik a gyerekre és megfullad. Tolják ezt a mantrát, de sosem hallani olyan gyerekekről, akik így haltak volna meg, max. Amerikában 10 évente egyszer, mikor részegen feküdt oda az anyjuk.

jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
A párom nem engedett oda. Hagytuk sírni pár napig.
jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Abbahagytam a szoptatast, csak azzal. De o akkor mar 13 hos volt, en meg a halalomon, szoval jol dontottem.

Egyebkent mellettem aludt, eloszor kb 6 hos koraig obolben, aztan egy nagy matracon a foldon, eselytelen lett volna a kisagy.

jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz, hogy ráfekszel, akkor próbálkozhatsz a babaöböllel. Amúgy nálunk köztünk aludt. Soha nem feküdtünk rá. Amikor már elkezdett mocorogni meg keresztbefeküdni, akkor autómatikusan mentünk alrébb szerintem, mert mindig az ágy 2 szélén keltünk. Már majdnem leestünk
jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Velem aludt.

Jókat aludtunk,nem volt az,hogy százszor kellett felkelnem hozzá.

jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Volt az szobájában egy sima ágy, azon fekve mellen elaludt és elosontam onnan
jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy megszoptattam és visszaraktam 100X. Rohadt kimerítő volt, de nem tudtam a gyerekkel magam mellett aludni nyugodtan és azt sem akartam, hogy közénk szokjon. Nem ébredtek örökké 100X, szépen beállt a rend idővel, az éjszakát 1,5 évesen kezdték átaludni, akkor kerültek màr külön szobába is, de 2 évig szoptattam őket.
jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ágyunk melletti fal mellé beékelt matracon aludt. Ott aludt bele a szoptatásba. Ekkor én felmásztam az ágyunkra és aludtam az első ébredésig. Akkor mellé feküdtem (őt nem kellett se kivenni, se visszavarázsolni), megszoptattam és megint visszafeküdtem a férjem mellé. 11 hónaposan költözött a saját szobájába a következő konstrukcióban: kapott egy ikea kura ágyat, aminek a matractartaó léceit az alsó keresztrúdba fúrtuk (így kaptunk egy leesésgátlós floorbedet). Mellétettük a mi matracunkat és ott aludtunk egy hétig kb. Ha kellett bemásztam mellé, megszoptattam, majd ki. Egy hét után visszaköltöztünk a szobánkba és átjártam. Ha 2nél többször kelt, akkor mellette maradtam már. Eleinte elfértünk az ikeás ágyban. Utána meg lett egy összehajtható vendégmatrac az ágy mellett. 4 éves lassan. A matrac még ott van, ha nyűgösebb éjszakája van (pl beteg) akkor ott lehet mellette aludni. De nem jár át hozzánk.
jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!