Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 4 hónapos alvás regresszió...

A 4 hónapos alvás regresszió nálatok meddig tartott?

Figyelt kérdés
Mi vàltozott a babátok alvásában és azt hogy kezeltétek? Mindig cicit kapott? Nem alakult ki rossz szokás? Úgy segítenék neki de tehetetlennek érzem magam és egyre kimerültebb vagyok a fél óránkénti - óránkénti kelések miatt.
febr. 7. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

10 hónapos koráig 🤣🤣

Addig kelt minden órában

Hiába nem akartam mellre tenni addig nem nyugodott meg amíg nem kapta meg.

Aztán szoptatás befejeztével mint akit elvágtak.

Azóta alszik egész éjjel mint a kis angyal.2 éves lesz.

febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek 6 hónapos korig, amíg saját ágyba nem került, onnantól 1x kelt éjjel. De aztán később megint elromlott, másfél éves még mindig csak tápival alszik vissza. A másodikkal most estünk bele, 1 hete tart, 4,5 hónapos. Nem alszik fél órát nyugodtan. Viszont ma éjjel sikerült visszaaltatni cici nélkül többször is. Nem is kellett erőltetni, csak megöleltem, simiztem az orrnyergét, megnyugodott és aludt tovább. Együtt alszunk éjjel.
febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sosem volt :)

Ha néha-néha ébredt is, akkor csak felvettem, és nagyon könnyen visszaaludt cici nélkül is, éjjeli ébredéskor szerintem sosem szoptattam.

febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden regresszio kb. 2-3 hetig tartott. (4,6,8,10,12 ho eddig)
febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!