Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálja ezt a babám?

Miért csinálja ezt a babám?

Figyelt kérdés

Elalszik eltelik 10 perc és utána felébred.. megint nehezen elalszik eltelik 10 perc elkezd rugkapálni megint felébred... 5 hetes babáról van szó. És ez megy egyébként egésznap.. fogalmam sincs mitől.

Nappal ritka ha sikerül neki elaludnia több időre..és most este is ezzel szenvedek.

5 hetes egyébként..



ápr. 11. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj a pocakja? Esetleg bent maradt egy kis levegő, pukizni/büfizni kell neki?

Anyatejes vagy tápszeres?

Mióta viselkedik így? Ha nem volt mindig ilyen, akkor lehet, hogy a növekedési ugrás is bekavar.

ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi babák nagyon sokszor felébrednek, nem alszanak mélyen. Sokszor észre sem lehet venni, hogy ébren vannak. Nyűgös, nyugtalan? Ha nem, akkor minden rendben van. Ha csak rúg-kapál, ne vedd ki az ágyból, ne ringasd. Vissza fog aludni magától.
ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem hasfajós szerencsére, büfiztetni szoktam őt.

Anyatejes.. hát amúgy vagy 2 hete de nem mindennap van így néha csak.

Addig nem szoktam felvenni ameddig nem kezd el sírni. De ugye úgy van hogy, elalszik eltelik kb 10 perc elkezd ugye járni a keze a lába, néha vissza alszik kb 2 percre akkor utána újra ez a mozgás ez kb 3x körben lemegy utána ténylegesen felébred és jön a hiszti/sírás.

ápr. 12. 00:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a hason altatás vált be. 6 hetesen kipróbáltuk, onnantól úgy aludt, mint a bunda. (Egy ideig legalábbis, mert aztán jött ezer más, ami miatt nem alszik. :D)
ápr. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nálunk nem szeret hason lenni, sír tőle. :(

Most az éjszaka közepétől rajtam aludt mert úgy legalább nyugton volt.. de ez borzasztó volt.

ápr. 12. 07:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hason alvás vagy angol pólya.
ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a hason alvás oldotta meg, úgy nem rúgkapált, nem keltette fel magát. Ha nagyon nem szeret hason, akkor egy próbát megérne bepólyázni, én nem vagyok a híve, de van akinek beválik.
ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem ismeri fel a saját kezét és hadonászás közben megijed tőle. Azért is sírhat. Próbáld megnyugtatni úgy, hogy nem veszed ki, hanem csak simogatod a fejét vagy a mellkasát. A cumitól nem nyugszik meg?
ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha cumit akarok adni neki ordít mint a sakál.😔

Most elaludt a kezemben és hassal tettem le őt aludni hátha így nem kel fel idő előtt. Ha ébren van akkor nem szeret hason lenni azt tudom.. hátha ez most így bejön.

ápr. 12. 10:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Bejött a hason alvás?
ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!