Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altassam el a gyerekem...

Hogy altassam el a gyerekem ha mindig ellenkezik?

Figyelt kérdés
Egy hete tanult meg hátról hasra fordulni és azóta igazi kihívás elaltatni, mert amint leteszem már meg is akar fordulni. Törődjek bele hogy ez így lesz amíg meg nem unja az új képességét? Vagy ki hogy volt ebben az időszakban?

ápr. 16. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le hason. Úgyis hasra akar fordulni a leírás alapján. Ha már forog, nem lesz baj, tudja már emelni a fejét.
ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát őőő... arra még nem gondoltál, hogy hagyd? miért ne alhatna abban a pózban, ami kényelmes neki?
ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert hogy ha hasra teszem akkor nem alszik el hanem nézelődik
ápr. 16. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd nézelődni, majd elalszik. Lehet, hogy kell neki pár perc lenyugodni. Felnőtteknek is kell, miért várod egy pólyástól, hogy azon nyomban aludjon, hogy a buksiját leteszed a párnára?
ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem az ilyen eroszakos noket.

Miert ne aludhatna ugy, es akkor amikor NEKI jo ?

O is ember, sajat igenyekkel, nem robot akit beprogramoztal.

ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Második kisfiamat mindig hátán altattam. Amikor megtanult átfordulni onnantól hason aludt szinte mindig. Hogyan altatod amúgy? Vagy csak leteszed és elalszik? Akkor most is leteszed és előbb utóbb el fog aludni.
ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Erőszakos nő atya isten. Nagyon élénk fantáziája van itt sok embernek. Nem szoktam kikötni a gyerekem sem pedig leláncolni hogy a hátán feküdjön minden áron. Csak eddig ha már láttam hogy álmos, letettem és 10 perc alatt el is aludt. Nem azzal van a baj hogy hason szeretne aludni, mert felőlem aludjon ahogy akar. Itt csak az a gond hogy ha a hasára fektetem akkor nem alszik el mert minden érdekesebb mint az alvás. Mindegy milyen álmos.
ápr. 16. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az időszakban babakocsiban altattam. Nem szokott rá szerencsére, ott valamiért nem akart gyakorolni. Lecsengett 1-2 hét alatt, utána újra a kiságyban aludt. Esetleg ezt próbáld meg. :)
ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, aztán elalszik.
ápr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!