Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Cicin altatásnál többször is...

Cicin altatásnál többször is cicire teszed a babát ha elsőre nem alszik el?

Figyelt kérdés
Én igen de aggódom hogy így túl sokat szopizik. Cumival nem alszik el. 8 hónapos
ápr. 27. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Hogy lehet túl sokat szopizni?
ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy ha nem sikerül altatni, akkor 3-4x is cicizik, mindig megy a tej... 8 hónapos és 11kg..
ápr. 27. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal, ha sokszor teszed cicire.

10 hónapos korig a fiam csak cixin aludt el

Ráadásul éjjel óránként ébredt és csak mellen aludt vissza.

8 hónaposan 10 kiló volt, és mégsem lett elhízott kisgyerek.

Ez miatt nem kell aggódni.

ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért ez megnyugtató hogy más babája is ekkora, mert mindenki szóvá teszi a súlyát. Vannak kis hurkái de egyáltalán nem látom ducinak és ügyesen mozog is. Csak a pocakjának nem tudom mennyire tesz jót hogy állandóan emészt így…
ápr. 27. 10:05
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Anyatejjel nem lehet túletetni.
ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pici babakent igen, millioszor mellre tettem, de olyan 7 hos koratol mar megprobaltam nem csak cicin altatni, mert mar kezdett ramenni a mentalis egeszsegem az egesz szoptatasra.

Szoval nem a tuletetestol feltem, csak abbol volt elegem, hogy ejjel-nappal 20 percenkent kerte, alvasoknal el se engedte a mellem.

Nappalra bevalt a babakocsiban, hordozoban altatas, de estere sokaig maradt meg a cici.

ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet hogy szomjas?
ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
#7, az anyatej minden folyadékigényt fedez, nem kell itatni
ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt, akkor ha nem jött össze így az altatás, megpróbáltam máshogy és ha az is kudarcot vallott, megint mellre tettem, hátha. Elég nehéz elaltatni így is, úgy is, hát még akkor milyen nehéz volt. Most már nagyobb és próbálom nem csak így altatni, egyrészt, hogy ne csak én tudjam altatni, mert mi van, ha valamiért nem tudok ott lenni (van egy testvére is), másrészt mert engem zavar. Nem maga a szoptatás, hanem utána a nyammogás-kicsúszik-felébred-megint keresi-rácuppan-nyammog. Igaz, a testvérét nem mellen altattam és vele elég jól jött ki így a lépés, a kicsivel ez inkább csak kényszerpálya, mert bármit is csinálok, belealszik a szoptatásba.
ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
8. Láthatóan nem éhes… és 8 hónaposan már bizony lehetne mással is itatni, akárhogy is pontoztok le.
ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!