Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 hónapos a gyerekem, nagyon...

15 hónapos a gyerekem, nagyon rosszul alszik pár hete, többször ébred ejjel, ringatva, ölben alszik el. Letesszuk az ágyába ordít ismét, és ez megy több mint fél éjszaka. Hogyan tudnám elerni,hogy jobban aludjon, anélkül,hogy sírni hagynám?

Figyelt kérdés
jan. 27. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsanat az offert, de 2 hete ugyanigy vagyok az ugyanennyi idos gyerekemmel. Kovetem a posztot. Kitartast!
jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mozgásfejlődés, beszédfejlődés, vagy fog. Nálunk ezek miatt vannak ilyen időszakok, most 4. napja tart éppen. Megébred valamikor éjjel és 2-3 órán át annyira éberen alszik, hogy nem tudom ott hagyni. Átcuccolok mellé a földre egy matracra, ő mellettem és próbálok aludni amennyire így lehet. Általában abból veszem észre, hogy visszaaludt mélyen, hogy én is elalszom. :D Ha megébredek visszateszem a helyére és ha minden oké, megyek én is aludni a férjem mellé.

Most 20 hónapos, amióta kúszik ez megy néhány hetente pár napot, a leghosszabb egybefüggő ilyen időszak majdnem egy hónap volt, így már viszonylag korán beszereztük a vendégmatracot, meg aztán mégegyet mellé, hogy tudjak én is pihenni. Jobb ötletem nincs.

jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hónaposommal ugyan ez van 2 hete. Iszonyatos. Amit tudok az az hogy elaltatom és aztán lefeszek a gyerekkel (az ágyból nem tud lemászni kiságy mellettünk fal a másik oldalon) jól betakarózok magamalá gyűröm és háton alszok.
jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!