Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjjelre maradhat már nyitva...

Kerria kérdése:

Éjjelre maradhat már nyitva (bukón) az ablak a gyerekszobában?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom, szörnyen izzadós, de eddig féltem nyitva hagyni az ablakát.


Ti hogy altatjátok babáitokat? Nyitott ablaknál? Mennyire öltöztetitek be ilyenkor?



2012. jún. 3. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp. Vékony takaróval vagy pelussal takard be.
2012. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom....Nekem 7 hónapos, de ha jó idő van akkor a szomszédos helyiségben, ami a konyha, nyitva van egész éjjelre a konyhaablak...Plusz ha beszorul a meleg a szobájába, van hogy nyitott ablaknál alszik el. (de a szobában persze utána becsukom)
2012. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor még várok vele...


Köszönöm a segítséget!

2012. jún. 3. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor áprilisban/májusban olyan melegek voltak, akkor tárva nyitva volt az ablak, redőny lehúzva csak egy kis rész volt nyitva alul. Most is nyitva van az ablak, de itt most sokkal hidegebb van (kb. 11-15 fok éjjel). Mondjuk a lányom nagyon szeret hidegben aludni. 8 hónapos
2012. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ma agyaltam ezen, de azért még nem hagyom nyitva neki. Magunkra nyitva hagytam, de éjjel felébredtem, mert fáztam, ő sem sokkal vastagabb hálózsákban alszik mint az én takaróm, szóval ha én fáztam ő is fázhatna, így inkább bezárom az ablakát. Most már alszik, de ilyenkor még nyitva van, hogy menjen be friss levegő, de lassan megyek és zárom.
2012. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én babám téli baba és hozzászoktattam a hideghez, nagyon sokat volt, van szabad levegőn. Nem is alszik jól, ha picit is melege van. Én mindig bukóra nyitva hagyom az ablakot, mióta ilyen meleg van, mint mostanában. Az udvar, ahová néz az ablaka, szélmentes.

Szerintem nem kel félni a friss levegőtől, adj rá egy picit vastagabb hálózsákot.

2012. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám nyitott ablaknál alszik csak jól. Ha becsukom, melege van. 6és fél hónapos.
2012. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát azt hiszem én is ki fogom próbálni a bukón nyitva hagyott ablakot.

Egész éjjel dobálta magát, kitakarózott teljesen... és etetésnél még így is úgy le volt izzadva, mintha szaunázott volna....

Végülis a redőny elég sok mindent felfog, így talán nem lesz gond.

2012. jún. 4. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!