Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akiknek kendőben alszik a...

Akiknek kendőben alszik a baba, ők mit csinálnak közben?

Figyelt kérdés
Mert az én tapasztalataim szerint a kendő akkor használható, ha én közben mondjuk fel-le sétálok, de ha már valamit csinálni akarok (leülni, esetleg lefeküdni, vécézni, enni, mosogatógépből kipakolni, stb) akkor nem kényelmes. Vagy másoknak az?

2012. okt. 30. 06:03
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Miért kendőben altatod? Ez a babának sem jó. Tedd be az ágyába aludni.
2012. okt. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Jó a babának olvas utána és után írj ilyeneket....én azért nem altattam így,mert nem tudtam tőle csinálni semmit....
2012. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Itt olvasgass inkább: [link]
2012. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Amíg elöl hordoztam, valóban nem volt túl praktikus. Mosogattam, főzéshez készültem elő, teregettem, port töröltem. Nem írtad, mennyi idős, én 5 hónapos kora óta hordozom háton, így mindent meg tudok csinálni, takarítani, főzni, vasalni is. Korábban is lehet hátra kötni, ha mered. :)
2012. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 hetes
2012. okt. 30. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hat hetesen tettem hátra kendőben, pont azért mert elöl hordozva nem tudtam mindent megcsinálni, amit szerettem volna. Amíg házimunkáztam hátul volt, azon kívül persze elöl:), de megesett, hogy úgy szundikáltunk, hogy ő elöl rajtam, én a fotelben hátra dőlve:). Vagy pl. úgy neteztem, olvastam, tanultam, hogy lányom rajtam, és ültemben ringatóztam ha felszínesen aludt.
2012. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!