Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Vajon miért nem jó neki, ha...

Vajon miért nem jó neki, ha leülök vele?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a babám.Kézben tartva kell altatni(magától nem alszik el,ha leteszem akár órákig is képes sírni).Nem muszáj vele sétálni,elég ha egy helyben állok és kicsit "dücülve" van,de ha leülök vele egyből feszeng és sír,csapkodja a fejét és "verekszik".Miért csinálhatja ezt?Jó lenne valami megoldás,kezd már nehéz lenni :D

2012. nov. 23. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hordozókendő :)


Gondolom nem vigasztal, de az én Fiam is ilyen volt. Mondjuk neki az se volt jó, ha már megtámasztva álltunk vele :D

2012. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is ezt csinálta kb 4hónapos koráig. Most 9hónapos, 9kg, és ha a foga miatt felébred, akkor bizony van, hogy fél-1órát is "táncolni" kell vele.

Nekünk hordozókendő nem volt, de jó megoldásnak tűnhet!

2012. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nálunk is ez volt, a Párom mosolyogva szokta mondani, hogy miért is nem mindegy Neki, hogy állok vagy ülve ringatom.

Az én Kisfiam már 8 hónapos, 8,5 kiló (én meg 48), és legtöbbször még most is ringatni kell napközben átlag 15-20 percet, hogy elaludjon (este érdekes, mert cicizés után még izeg-mozog egy kicsit az ágyon, játszunk, aztán elalszik a mellkasomon fekve).

Én alkalmazkodtam hozzá, erre van igénye, szüksége.

2012. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na erre kivancsi lennek, szerintem tuti van valami jo kis szenzorjuk, hogy anya te ne pihenj amig engem altatsz, tessek szepen szenvedni :)

nalunk is igy volt de szerencsere 3 honapos koraban mar maga aludt el a kisagyban, egyik naprol a masikra, hiaba altattam kezben nem akart, aztan letettem es elaludt. A kezben valo altatashoz gyakran visszatertunk, de amint atment a nyugosebb idoszak mindig vissza tudtam szoktatni az agyaba

2012. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem ő is megtanulja majd,hogy ha ülök én attól még ott vagyok neki.Egyébként imádom,ahogy belém csimpaszkodik,aztán egyszer csak lóg mindene mint valami kis béka :D

Nincs is bajom azzal,hogy segítsek neki álomba szenderülni,csak tényleg olyan fura,hogy vajon neki miben más az,ha ülök.Tényleg van valami radarjuk :D Ja és a bölcső tartás egész pici kora óta sírással végződik.Ez is érdekes,pedig azt hittem szeretik a babák.

2012. nov. 23. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én is azt mondom kitartás, 3-4 hónapos kora körül ez megváltozik...lányom ugyanezt csinálta:) Állva kellett a vállamon "ringatnom". És lányom sem szerette ha bölcsőtartásba raktam..egyből lilult a feje...mindig utált háton lenni. Sőt..valamilyen oknál fogva azt is utálta ha puszit adtunk neki...elkezdett üvölteni...szerencsére kinőtte:)
2012. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!