Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálhatja ezt 2...

Miért csinálhatja ezt 2 évesem? Az ággyal lenne a gond vagy más miatt lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lányom még rácsos ágyban alszik, nyárra tervezünk leesésgátlós ágyat venni neki. De már egy ideje nappali alvásból megébred és sír hogy ki akar szállni de a kanapéra lefeküdve alszik nyugodtan tovább. Éjszaka is gond nélkül elalszik, de ha megébred sír hogy ki akar szállni és vagy magunk közé vettük vagy én mentem matracon aludni hozzá. De tegnap és ma már hajnalban hozzám akart jönni a matracra és aludt tovább. Reggel én korábban keltem ő pedig minden sírás nélkül nyugodtan ébredt és kijött a szobájából. Már az ágy zavarhatja vagy én kellek neki nagyon? Bocs hogy hosszúra sikeredett.
2013. máj. 17. 17:28
 1/3 Kerria ***** válasza:

Akár mind kettő is lehet... Nem tudtok kivenni 2 lécet a kiságyból, hogy ha akar kimászhasson?


Simán elhiszem viszont, hogy Te kellesz neki... ez ellen viszont nincs megoldás, csak Te!

2013. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudunk kivenni, nem olyan az ágya. Ha én kellek neki akkor tudom nincs más megoldás. CSak amiatt gondoltam az ágyra hogy addig amíg reggel nem a matracon aludt mindig sírva ébredt a délutáni és a reggeli ébredéskor is, de íg szépen csendben kijött.
2013. máj. 17. 18:14
 3/3 Disi ***** válasza:
Mi kb. 1 hónapja cseréltünk ágyat, a rácsos ágyból decemberben fűrészeltük ki a rácsot, hogy ne felül másszon ki belőle. Ugyanúgy sírva ébred éjjel és nappal is, nálunk nem hozott változást. 22 hós a kislányom.
2013. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!