Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt miért csinálhatja? Eddig...

Ezt miért csinálhatja? Eddig nem volt gond az alvással?

Figyelt kérdés

Kislányom 14hónapos.Kb. 2hete ha elalszik este fél óra múlva felül és elkezd keservesen sírni. Éjjel óránként fent van sír,iszik,cumi vissza és visszaalszik.Na de most úgy sírt alig bírtam megnyugtatni.Igaz bújik a 7.foga de akkor nem aludna egyszerre vissza ha fáj neki nem?Most visszaaludt de úgy alszik mintha rosszat álmodna.Mi lehet a baj?

Amúgy velem alszik.

Köszi előre is a válaszokat!


2012. márc. 14. 23:06
 1/6 kíváncsicska ***** válasza:
Az éjjeli alvás nálunk is gond, pedig annak ellenére hogy csak 3,5 hónapos a lányom szépen átaludta az éjszakát.Ahogy olvasom a kérdéseket nagyon sok gyereknél előfordul ez mostanában.Mindenki találgat hogy a front vagy a fog lehet a ludas a dologban, vagy csak egyszerűen ennyire megváltozott a Drága.
2012. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez pedig a fogzás lesz.

Meg meleg lett valahogy az idő hirtelen.

2012. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy foga sem viselte meg ennyire.Szépen aludt tőlük éjjel.Már kint van neki a teteje.Szegényem már 2x kelt sírva mióta kiírtam a kérdést.Nem tudok ıgy aludni....:-(

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. márc. 14. 23:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoktatok Tv-t nézni? Mert az én egy eves lanyom is így aludt hetekig, akkor mondta a doki, hogy sajnos egyes gyerekek nem bírják a tv-t, és rosszat álmodhat tőle. Azóta egyaltalan nem megy a tv, és tényleg sokkal jobban alszik.
2012. márc. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Szintén 14 hónapos,csak kisfiú.Szintén velem alszik és ébred ő is ha kel, ha nem. Én a fogzásra fogok mindent :) Csak sajna nálunk nem cumi van hanem cici,így még kimerítőbb...nekem. Egyszer csak kinövi,legalábbis bízom benne.
2012. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogzás, szeparációs szorongás szerintem.
2012. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!