Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hetes kisfiam, olyan nyugtal...

3 hetes kisfiam, olyan nyugtalanul alszik, szörcsög meg állandóan tekereg, erőlködik, gyorsan veszi a levegőt, erre aztán felisébred és sír. Bizonyára fáj a hasa és szenved tőle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
infacol nem használ, espumisant két napja használom de max kicsit hangosabban pukizik de ugyanúgy szenved. nem is alszik normálisan.ötlet?
2013. júl. 10. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld egy kicsit óvatosan tornáztatni a kis lábait hátha a puki kijön. Az én kisfiam szeret pelus nélkül a pelenkázón kicsit "tornázni", igaz ő már két hónapos. Büfiztetni gondolom szoktad, az is okozhatja ha bent marad. Gyógyszertárban kapható még a colief és a biogaia, ezek is használhatnak, de nem ismerem őket. De ha a kisfiad olyan "fajta" akkor lehet nem segít semmi csak az idő. A nagyobbik kisfiammal próbálhattunk mi akármit, semmi nem segített, 3 hós kora körül nőtte ki. A kicsin annyira nem veszem észre, hogy hasfájós lenne szerencsére.

2013. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia! szoktam tornáztatni már amikor engedi mert ha nagyon szenved akkor annyira fesziti a lábát hogy nem tudom neki felnyomni a pocijához és ordit közben. vettem colief-et ma próbálom ki, majd meglátjuk. remélem segít rajta, mert nagyon sajnálom szegényt.
2013. júl. 11. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem kifejezetten hasfájós, de elég sokáig (kb 1 óra) erőlködött mire kijött amit épp nyomta a pociját. Mi Bio Gaia-t kezdtük el használni kb 5 napja és már sokat javult a helyzet
2013. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!