Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek hogy aludjon a...

Mit tegyek hogy aludjon a kisbabám?

Figyelt kérdés

9 napos a kisbabám, és este nem alszik két etetés közben.

Eszik 80-90-et nyügös, ölben elvan de ha leteszem sír.


Próbáltam várni 20 percet hogy mélyen elaludjon de nem segített.



Már tanácstalan vagyok álmos, nem bírom sokáig, csak 1 nyugodtabb éjszakát szeretnék......


Azt sem értem, hogy eszik 9-kor 90-et rá egy órára megint bekajál, hogy bír ennyit enni? Mi lehet a gond?


2013. júl. 25. 07:20
 1/2 Gabi86 ***** válasza:
mi is így voltunk vele.csak nálunk napközben volt ez a helyzet,éjszaka aludt.nálunk hasfájós lett a kis lányom,lehet nálatok is ez a helyzet.nappal sem alszik?meg én úgy szoktam vele aludni hogy rajtam fekszik,volt hogy éjjel is így aludtunk úgy szinte a átaludta az éjszakát.kitartás.csak ezt tudom mondani.meg ha van segítséged akkor bízd rá a picit és nappal aludj,nekem sajnos nincs nagyon.én elég rendesen kikészültem,de most hogy máshogy alakítom a napomat és a picihez igazodom és nyugatabb vagyok ő is máshogy viselkedik.nálunk volt hogy 6 órán keresztül cipeltem és nem aludt csak sírt.később könnyebb lesz.most 8 hetes a kislányom
2013. júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gabi86 ***** válasza:
szia.na mi újság?hogy bírod?változott valamit a helyzet?
2013. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!