Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kisbabám napközben csak...

7 hós kisbabám napközben csak az erkélyen, a babakocsiban alszik igazán jól, ha beteszem az ágyban, hogy ott aludjon bármilyen fáradt elkezd forogni és vagy egyáltalán nem alszik van csak 20-30 percet. Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Az erkélyen akár 2 órát is alszik. Viszont délelőtt (még a tízórai előtt) kicsit forgolódás után az ágyában is elalszik és alszik kb. 1 órát vagy akár néha másfelet is.
2013. ápr. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ordit,fogadd el,hogy nincs igénye az alvásra akármennyire is fáradt.Vagy akkor altasd az erkélyen,ha más nincs :)
2013. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a levegőn jobban alszanak a babák :)

nyisd ki egy kicsit az ablakot, mielőtt letennéd aludni.

2013. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam a születésétől fogva úgy 16 hós koráig aludt kint a babakocsiban mindig, kivéve az éjszakai alvást.
2013. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:) Szerintem ezzel semmi gond, ha lenne erkélyem, én is ott altatnám! Enyém 6 és fél hónapos és az ágyában csak 30 perceket alszik, forgolódik, felkel rá, és nem tud már visszaaludni, pedig fáradt még látszik rajta. Ha babakocsizunk, sétálunk simán alszik egy-másfél órát! Mivel ott nem tud mozogni, nem kelti fel saját magát! Hétvégén anyunál az erkélyen aludt egy szépet és pihenten kel legalább olyankor! Örülnék én is egy erkélynek! :)
2013. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom hogy jó a levegőn alvás. Viszont séta közben Ő nem alszik csak fél órát, ott a zajok felkeltik (pedig az erkélyünk sincs csöndes helyen). De a későbbiektől tartom, amikor már majd nem fér bele a mózesbe és mikor rossz idő van mindig, félek kicsit hogy megfázik, bár jól be szoktam bugyolálni. Tényleg akinek a babája 16 hónapos koráig kint aludt, az hogy oldotta meg?
2013. ápr. 3. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!