Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 éves kislány még mindig nem...

3 éves kislány még mindig nem alussza át az éjszakát mit lehet vele csinálni már annyi mindent probáltunk?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 15:12
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Az én lányom nagyon rossz alvó volt. Egy éves koráig szenvedtünk vele, a gyerekorovs is azt mondta, ez van, törődjünk bele, egyszer férjhez megy. Után meguntam az állandó felkelést, és az ágy mellett ücsörgést, inkább mellém vettem, és együtt aludtunk. Csak az kellett neki, hogy érezze, hogy mellette vagyok. Már elég "cikinek" gondoltam a dolgot, és kb. 2 éve, azt mondta, hogy most már egyedül is tud aludni. Ekkor 7 éves volt. Ettől fogva nincs gond. Vannak ilyen gyerekek, el kell fogadni.

Egyébként második gyerek, az elsővel nem volt semmi gond, már az első napoktól kezdve átaludta az éjszakát. Úgyhoz még az sem igaz, hogy a második gyereknél nincsen ilyen probléma. Én nem vagyok annak a híve, hogy hagyjuk sírni.

2013. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is 3 és fél éves,és ő sem alussza át az éjszakát.Mindig rossz alvó volt,de már megszoktuk.Külön szobája van,de velünk egy ágyban alszik el,aztán át visszük az ágyába,és hajnal 3-4 körül felkel kiabál,hogy jöjjön valaki,és aztán megint magunk közé rakjuk...ott alszik tovább reggelig.Van hogy többször is felkel,de az ritka.Szerintem majd elmúlik.előbb -utóbb kinövik.El kell fogadni,szegény,ő maga sem tehet róla,hogy nem tudja átaludni az éjszakát,majd eljön az ideje.
2013. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!